Šeimų universitetas “Santuokinė meilė”

Šeimų universitetas “Santuokinė meilė”

Šeima – svarbiausias Tavo projektas

Tu nuolat rūpiniesi savo šeima, todėl ši galimybė praturtinti savo šeimą kaip tik Tau, jeigu nori:
• Praleisti daugiau laiko su antrąja puse, sužinoti jos požiūrį šeimai aktualiais klausimais (dažnai nustebsi netikėtomis mintims, nesvarbu kiek laiko esate kartu) ir galiausia atrasti bendrumą, pagrįstą artumu.
• Išmokti geriau susikalbėti poroje (pastebėti poreikius, išgirsti partnerį, įsigilinti ir suprasti jo požiūrį, nuomonę ir jausmus,)
• Atrasti ilgalaikius ir konkrečius savo šeimos problemų sprendimus (pamatyti, kad su tomis pačiomis problemomis yra susidūrę ir kitos šeimos, atrasti kitų jau išbandytus sprendimus, apie kuriuos iki tol nežinojai)
• Atsikratyti slegiančių nuoskaudų (pagrįstų neteisingomis mintimis) ir faktų galia susigrąžinti blaivų mąstymą;
• Išreikšti save ir pasidalyti mintimis su antrąja puse bei kitomis šeimomis, taip prisidėti prie laimės kūrimo šeimose;
• Sutikti tikrų draugų (bendraminčių šeimų, su kuriomis reguliariai bendrausite).

Metodika

Tarptautinė šeimų vystymosi federacija IFFD, Jungtinių tautų patarėja šeimos klausimais, Šeimų universitete pritaikė pasauliniu mastu daugelyje sričių pasitvirtinusį, moksliškai pripažįstamą ir unikalų ugdymo atvejo analizės (angl. case study). metodą.
Šeimų universiteto atvejo analizės dirbtuvių metu poros analizuoja kasdienes šeimos situacijas asmeniškai šeimoje, vėliau diskutuoja apie tai grupėse su kitomis šeimomis, dalijasi savo patirtimis, nuomonėmis ir taip tobulėja. Atvejo analizės metodas unikalus, nes jis užtikrina aktyvų kiekvieno iš poros dalyvavimą, nuomonės išsakymą ir padeda atskirti faktus nuo interpretacijų, išskirti su faktais susijusias problemas bei įtraukiant grupę rasti konkrečius ir gilius sprendimus. Kursą privalo lankyti abu partneriai, nes tik dalyvaujant abiem įmanoma kurti bendrą kelią, grįstą bendradarbiavimu ir artumu.
Šiuo metu atvejo analizės metodas 40 metų naudojamas šeimų iš 60 pasaulio šalių, todėl kiekvieno iš atvejų analizuojama medžiaga pagrįsta ilgamete pasauline patirtimi ir įvairiapusiu požiūriu.

Programa „Santuokinė meilė“

“Santuokinė meilė” kursas – skirtas poros santykiams, jei laukiatės ar auginate vaikus – Tau naudingi šie kursai:
Kaune:
1. Pirmieji žingsniai iki 4 m. – https://www.facebook.com/events/1359980494159989/
2. Pirmosios raidės 4-8 m. – http://seimu.lt/mokymu-programos/programos-tevams/pirmos-raides-4-8-m/
3. Pirmieji sprendimai 8-10 m. -l http://seimu.lt/mokymu-programos/programos-tevams/pirmieji-sprendimai-8-10-m/
4. Ankstyvoji paauglystė 10-13 m. – https://www.facebook.com/events/685039312005193/
5. Paauglystė 13-16 m. – http://seimu.lt/mokymu-programos/programos-tevams/paauglyste-13-16-m/
6. Santuokinė meilė (porai) – https://www.facebook.com/events/387061685303431/

DAUGIAU