„Sėkmingos karjeros planavimas“

„Sėkmingos karjeros planavimas“

2015 m. gegužės 27 d. (trečiadienį) 14 val. Lietuvos edukologijos universiteto (Studentų g. 39, Vilnius) 401 kabinete vyks paskaita „Sėkmingos karjeros planavimas su socialiniais tinklais“. Paskaitą ves rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ rinkodaros vadovas Robertas Šapalas.

Tyrimais nustatyta, kad 91 proc. įmonių, prieš priimdamos naują darbuotoją, pasižiūri į jo socialinę paskyrą internete, o 69 proc. įmonių nepriima kandidato į darbą vien tik dėl jo elgesio socialinėje erdvėje.

Įdomu, kodėl darbdaviams svarbi tavo Facebook paskyra? Ar nori sužinoti, kaip išnaudoti socialinius tinklus ieškant darbo? Ateik į Lietuvos edukologijos universitete vyksiančią paskaitą ir sužinok, kokios informacijos tavo socialinėje erdvėje nenorėtų pamatyti būsimi darbdaviai.

Rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ rinkodaros vadovas R. Šapalas, kuris socialiniais tinklais domisi nuo 2008 metų, ketverius metus buvo atsakingas už ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto skaitmeninę rinkodarą. R. Šapalo parengta ir įgyvendinta ISM socialinių tinklų strategija du kartus pripažinta kaip geriausia tarp visų Lietuvos aukštųjų mokyklų. Pranešėjas yra sukūręs ir įgyvendina verslininko ir investuotojo Ilja Laurso socialinių tinklų strategiją.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

DAUGIAU