Seminaras “AŠ – PASAKININKAS”

Seminaras “AŠ – PASAKININKAS”

Praktinis-mokomasis seminaras taikant pasakų terapijos metodus, kurio metu susipažinsite su:
– Darbo su pasakomis metodais;
– Pasakų terapijos metodais;
– Pasakų kūrimo metodais.

Pasakų kūrimo užsiėmimai – tai stebuklingas bendravimo būdas.
Pasaka – tai ypatinga bendravimo su žmogumi kalba. Juk tai, ką sunku pasakyti žodžiais, galima perduoti per pasaką.
Pasakos kūryba padeda vaikui ir suaugusiam atskleisti savyje kūrybinį pradą, vystyti savo potencialą, pažinti pasaulį ne tik protu, bet ir širdimi, siela. 

Pasakų terapijos metodus gali taikyti tiek specialistai (psichologai ar darželių auklėtojai), tiek visi, kuriems patinka fantazuoti. Pasakos – tai ypatinga bendravimo kalba, kuris dėka vyksta stebuklingi dalykai: vaikas (kuriam sekate ar kuriate pasaką) būdamas šalia junta šilumą, saugumą ir daug geriau nei įprastai supranta, ką jam norite pasakyti, kokią žinią perduoti. Tai – puiki galimybė personažo vardu perduoti vaikui savo išmintį, žinojimą ir net pamokymą – vaizdžiai ir be priekaištų paaiškinti, kas yra gerai, o kas blogai.

Seminaras “Aš – pasakininkas” – tai kūrybinis ir mokomasis susitikimas, kurio metu lektorė su malonumu pasidalins viskuo, ką sužinojo ir vis dar sužino stebuklingame pasakų pasaulyje. Kalbėjimas su savimi ir kitais pasakos pagalba – puiki galimybė giliau pažinti save ir kitus, savo paslėptus poreikius, resursus ir potencialą.
Pasakos kūrimo procesas harmonizuoja ir tai atsispindi realiame gyvenime, kasdieniuose santykiuose su šeima, draugais, kolegomis, nepažįstamais žmonėmis, gamta ir visata. Kalbant apie probleminę situaciją žmogus dažniausiai jaučia pasipriešinimą ir įtampą. Kai aktuali problema projektuojama į pasakos siužetą, personažus – patiriamas malonumas ir siekiama problemos sprendimo. Per pasakas, istorijas, legendas mes gauname informacijos apie paslėptas vienų ar kitų įvykių priežastis, apie pamokas, kurios paslėptos šiuose įvykiuose.
Tai kaip „Gyvenimo vadovėlis”, kurio tikslas yra padėti žmogui realiai priimti savo gyvenimo įvykius, išmokti ištvermingumo ir sėkmingų santykių.

Seminaro kaina: 80 Lt
Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Lektorė – psichologė, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas” autorė Viktorija Grigorjeva.

Kviečiame atvykti!

Bus išduodami dalyvio pažymėjimai.

Registruotis el.p.: [email protected]
Tel.pasiteirauti: 868444109

www.pazinimassaviraiska.lt

 

Apie pasakų terapijos metodus laidoje (nuo 17 min.):
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/44723/labas_rytas_lietuva._ii_dalis

DAUGIAU