Seminaras “Biolauko holistinis balansas”

Seminaras “Biolauko holistinis balansas”

Kartais visai nedaug tereikia, šiek tiek žinių, truputėlio atsipalaidavimo, pasinėrimo į kvapą, garsą ir, tokiu maloniu būdu, galima pakeisti savo ar savo artimųjų gyvenimą į gerą, pradėti sveikti, harmonizuoti santykius, įnešti daugiau sėkmės į kasdienybę.

Vasario 11 d. kviečiame į 5 val. trukmės (nuo 13 val. iki 18 val.) tiesioginio poveikio seminarą „Biolauko balansas su holistine aromaterapija bei garso meditacija“, kurio metu susipažinsite su pagrindinių čakrų sistema, garso meditacijos bei kvapų terapijos metu čia ir dabar duosite impulsą savo energijos harmoningai tėkmei atkurti.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/Pd7QcX

Seminaro metu mes kalbėsime:
* Kalbėsime apie eterinių aliejų renesansą – holistinę aromaterapiją, apie terapinės klasės eterinių aliejų poveikį fizinei, emocinei ir dvasinei sveikatai , apie pokyčius, kuriuos įtakoja savęs paties suvokimas evoliucijos sekoje. Susipažinsite su analogų neturinčiai kvapniais įrankiais ir lengvai praktikuojamais metodais visų čakrų ir biolauko balansui, pasitelkiant terapines et.esencijas. Keliomis savo juslėmis išbandysime terapinį jų poveikį ir harmonizuosimės būdami Esatyje.

* Susipažinsite su 7 pagrindinėmis čakromis:
* Muladhara čakra. Nuo jos veikimo priklauso mūsų išgyvenimas – fizinė sveikata, imunitetas, finansinė sėkmė.
* Svadhisthana čakra. Nuo jos veikimo priklauso mūsų kūrybingumas, gebėjimas mėgautis gyvenimu ir tuo pačiu – atsispirti žalingiems įpročiams.
* Manipura čakra. Nuo jos veikimo priklauso mūsų gebėjimas užjausti, jausti, drąsa pasakyti “ne”, kai to reikia ir pasakyti “taip”, kai tai būtina, išsikovoti pripažinimą.
* Anahata čakra. Nuo šios čakros veikimo priklauso mūsų gebėjimas mylėti ir būti mylimiems, imunitetas, teisingas savęs ir aplinkinių suvokimas, dvasinio ir fizinio būvio pusiausvyra.
* Višudha čakra. Nuo šios čakros veiklos priklauso mūsų sugebėjimas bendrauti – tiksliai išreikšti savo mintis ir teisingai suprasti aplinkinius, gebėjimas susikaupti ir mokytis, savo individualumo suvokimas ir kūrybingumo išreiškimas.
* Adžna čakra. Nuo jos priklauso regėjimas plačiąja prasme – gebėjimas matyti materialų ir dvasinį pasaulius, vaizduotė “skaityti tarp eilučių”, intuicija, intelektas ir loginis mąstymas.
* Sahasrara čakra. Nuo jos priklauso ryšys su dieviškumu, dvasinio augimo potencialas, viską apimantis žinojimas ir taip pat – viso organizmo veikla, visų kitų šešių čakrų veikla.

* Patirsite energijos tėkmę atstatančią garso meditaciją”Čakrų mantrų meditacija“

Seminaro vadovės:
Asta Ivaškevičiūtė – Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos bendraturtė, lektorė, Emocinės laisvės technikos praktikė, Reiki meistrė-mokytoja http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/

Erika Gintalienė, YL savigydos mokymų praktikė, sertifikuota Raindrop ir VitaFlex masažų trenerė

„Jei žmogus turėtų optimalias vibracijas, jie visada liktų sveikas“ M.D.Gary Young

Seminaras skiriamas tiems, kurie ieško egzistencinių atsakymų, pozityvių pokyčių, darnos savo gyvenime ir linki harmonijos mus supančiam pasauliui.

Seminaro kaina: 25 eur.
Atsivedus draugą (-ę), abiem kaina: 30 eur.
Sumokėti galėsite vietoje grynaisiais pinnigais.

Seminaro data: vasario 11 d. 13 val. (iki 18 val.)
Seminaro metu vyks kavos/arbatos pertraukėlės.

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/Pd7QcX

Daugiau informacijos el.p. [email protected], tel. 8 604 20 485 (Asta)

Iki malonaus susitikimo!

DAUGIAU