Seminaras “Dygliuota moteriškumo pusė”

Seminaras “Dygliuota moteriškumo pusė”

Jei Jūsų kas paklaustų, kokia yra tobula moteris, Tikra Moterų Moteris, ką atsakytumėt? Ar imtumėt vardinti, jog ji – meilės šaltinis, pusiausvyros ir grožio kūrėja, vyro mūza, sėkmės deivė?
Visa tai tiesa, bet su viena sąlyga, apie kurią vis dar nepriimta garsiai kalbėti. 
Vasario 29 d. 18 val. kviečiame į seminarą “Dygliuotoji moteriškumo pusė”
Seminaro metu kalbėsime:* Apie “geros mergaitės” sindromą ir ką jis daro mūsų gyvenimui.* Nuo ko priklauso aplinkinių santykiai su mumis?* Dygliuotoji moteriškumo pusė. Ar reikia jos vengti?* Kaip rasti pusiausvyrą?
Seminaras grindžiama senovinėmis Vedų žiniomis, kurios pritaikytos šiandienai keičia gyvenimus į gerą.
Seminarą veda Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 
Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.
Seminaro kaina: 12 eur.
Seminaro trukmė: 3 val.
Registruotis prašome el.p.: [email protected], tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta)
Mūsų adresas: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt
Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU