Seminaras “Emocijos mūsų gyvenime: kaip netapti jų auka”

Seminaras “Emocijos mūsų gyvenime: kaip netapti jų auka”

2013 m. spalio 5 d., šeštadienį (14.00 – 18.00 val.) kviečiame į seminarą „Emocijos mūsų gyvenime: kaip netapti jų auka”. 

  •  I seminaro dalis: Dažnokai savo gyvenimo šeimininkais tampame ne mes patys, o mūsų emocijos. Emocijos jėga tokia galinga, kad  mes net nepastebime, kaip jai pasiduodame. Ką daryti? Kaip netapti savo emocijų aukomis? Išeitis – suvokti emocinio pasaulio prigimtį. Jeigu jau emocijos egzistuoja mūsų gyvenime, vadinasi, jos kažkam duotos. Tai ir bus pirmos seminaro dalies tema.
  • II seminaro dalis: Įdomu, jeigu emocijoms galima būtų suteikti žmoniškąjį pavidalą, tai kaip jos atrodytų?  Jų išvaizda ir stilius būtų įvairūs kaip ir mūsų emocijų pasaulis. Siūlau pakviesti savo emocijas į pasakos pasaulį. Kai žmogus bando tiesiai pažvelgti į savo vidinį pasaulį, į savo pasąmonę, suveikia apsauginiai mechanizmai, neleidžiantys to padaryti. Todėl savęs pažinimo procesas vyksta lengviau ir jaukiau, kai į save žvelgiame pasakų veikėjų akimis ir per jų poelgius, t.y. pasakos pagalba. Būtent pasakos kūrimas apie savo emocijas ir užims antrą seminaro dalį. Mes ne tik sukūrsime pasaką, bet ir pasidarysime savo emocijų kortas.

Seminaro metu susipažinsite su:

– Emocinio pasaulio prigimtimi;

– Neigiamų emocijų kalba;

– Pasakų terapijos metodais;

– Pasakų kūrimo metodais;

Seminaro metu Jūs sukursite pasaką apie savo emocijas, pagaminsite jai knygutę su įdomiu viršeliu ir ypatingomis iliustracijomis, bei sukursite įvairių emocijų kortas. Kūrdami savo pasakas, jūs išmoksite kurti pasakas kartu su savo artimaisiais. Savo kūrybos pasaką galėsite pasekti bet kam. Savo pasakos ir sukurtų kortų dėka harmonizuosite savo emocijas bei labiau jas pažinsite.

Siekiant maksimalaus dalyvių komforto bei praktinio efektyvumo, bus formuojama 10 asmenų grupė.

Seminaro kaina: 80 Lt.

Registracija bus patvirtinama gavus apmokėjimą.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS jau dabar!
Vieta: SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA, Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės) – www.pazinimassaviraiska.lt

Mūsų rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Registruotis galima:
El.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti: 868444109 (Dainora) , 860420485 (Asta)

Trumpai apie seminaro lektorę – pasakų dirbtuvės autorių

Jeigu mano oficialus išsilavinimas baigus mokyklą galėtų kalbėti, tai greičiausiai jis prabiltų taip:
– Baigiau Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą. Čia įsigijau psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą. Baigiau psichologinio konsultavimo specializaciją.
– Maskvos kognityvinio konsultavimo institute baigiau bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.
– Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija” centre ( Maskva) baigiau bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.
– Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) baigiau tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus.
– Baigiau Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavau meistro – gydytojo vardą.
Visa tai yra savęs, žmonių, pasaulio, visatos pažinimo mano įrankių dalis.
Tačiau, sukūrusi pirmąją pasaką – aš pajutau palengvėjimą. Kai sukūriau antrąją – pajutau harmoniją ir ramybę. Trečiąją – pradėjau suprasti stebuklingą pasakų pasaulį. Šis pažinimo procesas be galo ir be krašto, nes pasakų pasaulis beribis.

Kiekvienas žmogus turi daug galimybių, jėgų, energijos, resursų, kūrybingumo, drąsos, spontaniškumo, patiklumo, grožio, meilės ir kitų lobių. Kiekvieno viduje yra visuma, kuri nedaloma į „taip” ir „ne”, nėra „blogai” ir „gerai”. Savo visumos suvokimas atveria kažką naujo, kitas galimybes, kitą savęs, supančio pasaulio matymą. Man žmogus – tai nesibaigiančių turtų sala. Šiuo požiūriu labai įdomu nagrinėti pasaulį ir viską, kas yra jame. Kad galėčiau žmogui parodyti jo vidinę planetą ir pradėčiau lobių paiešką, aš naudoju visus savo įrankius. Dirbdama su džiaugsmu aptinku naujus įrankius – tai vidinės kito žmogaus erdvės dovanos.

Linkiu visiems svarbiausių ir gerų permainų,

Viktorija Grigorjeva    

DAUGIAU