Seminaras  “Emocijos mūsų gyvenime”

Seminaras “Emocijos mūsų gyvenime”

Seminaras

« Emocijos mūsų gyvenime: kaip jas atpažinti ir valdyti»

Seminarą ves psichologė, pasakų dirbtuvės „Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė Viktorija Grigorjeva.

Data: 2015m. lapkričio mėn. 8d.

Laikas: nuo 10.30 iki 14.00.

Mūsų gyvenimo tempas labai intensyvus: darbas, namai, šeima, vaikai, hobiai ir visa kita kasdienė rutina. Norisi viską suspėti ir atlikti kaip galima geriau. Patiriamas nuolatinis stresas mums sukelia daugybę neigiamų emocijų, kurių nesugebėjimas valdyti gali sugriauti daug iki tol puoselėtų dalykų: darnius santykius, darbinius ryšius, karjeros galimybes ar pan. Vaikai iš mūsų, suaugusiųjų, perima neigiamas emocijas. Kyla klausimas, kaip išlaikyti emocinę pusiausvyrą, nepasiduoti neigiamoms emocijoms?

Taigi šiame seminare ieškosime atsakymo į klausimą, kaip tapti savo gyvenimo šeimininku ir valdyti emocijas? Emocijos jėga tokia galinga, kad mes net nepastebime, kaip jai pasiduodame. Išeitis – suvokti emocinio pasaulio prigimtį. Jeigu jau emocijos egzistuoja mūsų gyvenime, vadinasi, jos kažkam duotos.

Seminaro metu kursime pasaką apie savo emocijų pasaulį. Bus išaiškintas ir aptartas kūrybinio proceso rezultatas. Mes nutiesim tiltą iš pasakos pasaulio į realybę. Kurdami savo pasakas, Jūs išmoksite kurti pasakas kartu su savo artimaisiais. Savo kūrybos pasaką galėsite pasekti bet kam. Savo pasakos dėka galėsite harmonizuoti savo emocijas, kai to prireiks, bei labiau suprasti, apie ką kalba jūsų emocijos.

Seminaro temos:

1. Emocinio pasaulio prigimtis (Kas yra emocijos, kam jos duotos? Kodėl svarbu suprasti emocijas? Jausmų nuslopinimas.)

2. Tinkamas patiriamų emocijų priėmimas (Kaip sąmoningai priimti emocijas? Kaip dirbti su emocijomis? Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius?)

3. Žinios apie emocijų valdymą (Pagrindiniai sveikatos principai; negatyvios energijos iškrovimo būdai; baziniai žmogaus poreikiai).

4. Pasakų terapija – emocijų valdymo metodas (kas tai yra?)

Pasakos kūrimas (pasaka apie jūsų asmeninį emocijų pasaulį). Tiltas tarp pasakos ir teorijos (apie ką kalba negatyvios pagrindinės emocijos).

Vieta: Šimulionio 5, Vilnius. Vaikų ugdymo ir laisvalaikio studija „Mažieji stebuklai”.

Seminaro kaina: 20 eurų. Registracija bus patvirtinta gavus išankstinį apmokėjimą – 10eurų.

Mūsų rekvizitai išankstiniam apmokėjimui: UAB “Vaikystės stebuklas”. Įmonės kodas 304054870. A/s LT45 7300 0101 4330 7337

Registruotis galima: El.p.: [email protected]

Tel. pasiteirauti: 8698 22309

 

DAUGIAU