Seminaras “Energijų mainai tarp vyro ir moters”

Seminaras “Energijų mainai tarp vyro ir moters”

Kai sekasi viskas, išskyrus kurti harmoningus santykius namuose, retas kuris gali atsipalaiduoti ir iš tiesų mėgautis gyvenimu. Žinote tą posakį “Namai – pragarai, be namų – negerai”? Argi tikrai yra normalu ir savaime suprantama, kad santykiai su priešinga lytimi turi būti pilni įtampos ir tarpusavio nesusipratimų?

Moterys ir vyrai skirtingai supranta pasaulį, skirtingai supranta santykius ir juos kuria vedami skirtingų poreikių bei motyvų. Yra mokslininkų, kurie teigia, jog vyro ir moters charakterių, psichikos, temperamentų panašumas te sudaro vos 10 procentų, o toks mažas panašumas reiškia, kad vyrai ir moterys yra beveik kaip dvi atskiros biologinės rūšys.

Lapkričio 25 d. 18 val. kviečiame į Astos Ivaškevičiūtės seminarą “Energijų mainai tarp vyro ir moters: kaip atkurti darną”.

Jo metu nekalbėsime apie ezoterinius dalykus, nors paskaita ir grindžiama energijų mainais tarp vyro ir moters.

Seminaro metu sužinosite:
Kuo iš esmės skiriasi vyrai nuo moterų?
Santykių etapai: nuo ko viskas prasideda, kaip dažniausiai baigiasi ir kaip gali ne baigtis, o tęstis ir vis gerėti?
Trys meilės formos, kaip jos pasireiškia ir kur link kiekviena veda?
Kam santykiuose labiausiai trūksta saugumo ir kas kuria tą jausmą?
Viena iš gyvybę palaikančių energijų yra džiaugsmo energija. Kas atsitinka, kai gyvenimu mėgaujasi vyras ir kai tai daro moteris?
Pinigai ir jų energija. Kaip pinigus suvokia moterys ir kaip juos suvokia vyrai. Kas nutinka, kai finansiniu gerbūviu rūpinasi moteris?
Meilė tokia gyvybiškai reikalinga ir svarbi. Kaip ją reiškia moteris ir kaip vyras. Kas nutinka, kai vyras ima savo meilę reikšti moteriškai, taip, kaip to reikalauja jo mylima žmona?
Saviraiška, kaip save išreiškia vyras ir kaip moteris?
Intuicija – kiek tiesos juokelyje, kad visos moterys yra raganos?
Dvasiniai siekiai – kaip to siekia vyrai ir kaip moterys?

Harmoningi santykiai – dviejų žmonių reikalas. Kai santykiai paliekami savieigai, ilgainiui, ypač praėjus pirmajam susižavėjimo etapui, prasidėjus buičiai ir rutinai, jie išblėsta. Abiem pusėms reikia ne tik intuicijos, bet ir žinių, kurias taikant gyvenime galima būtų metams bėgant vis labiau ir labiau džiaugtis santarve ir darna šeimoje.

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro vertė: 12 eur.

Seminarą veda: Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Emocinės laisvės technikos praktikė. Šį technika padeda žmogui atkurti natūralią psichinę, emocinę bei fizinę harmoniją ir darną.

Registruotis į seminarą prašome užpildžius šią registracijos formą: https://studija.typeform.com/to/coAKqZ

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. [email protected] arba tel. 8 604 20 485 (Asta)

Laukiame Jūsų!

DAUGIAU