Seminaras internetu: Kaip išsaugoti ir didinti kapitalą krizės metu?

Seminaras internetu: Kaip išsaugoti ir didinti kapitalą krizės metu?

Informacija ir registracija. 

Naujienos keičiasi kas akimirką, atšaukiami skrydžiai, uždaromos sienos, rinkos.

Ekonominiai rodikliai ima slinkti žemyn, nes įmonės priverstos stabdyti savo veiklą ir nebegali įvykdyti įsipareigojimų. Sienų uždarymas ir masinių renginių atšaukimas su turizmu ir renginiais, judėjimu susijusias kompanijas kas minutę verčia patirti vis didesnius nuostolius, atleisti dalį žmonių. Visa tai įgauna vis didesnį pagreitį.

Net ir pasibaigus koronavirusui finansinės pasekmės ir nestabilumas finansų rinkose bus juntamos dar kurį laiką. Kaip elgtis su turimomis investicijomis? Kaip elgiasi žmonės kriziniu metu? Kaip šiandien elgtis Jums, kad apsaugotumėte savo ir šeimos pinigus? Apie tai ir daugiau – praktiniame seminare internetu jau kovo 25 dieną.

APIE KĄ KALBĖSIME ŠIAME SEMINARE INTERNETU:
– Kaip valdyti finansus krizės metu;
– Kokias investicijas verta daryti dabar;
– Kaip elgtis su turimomis investicijomis;
– Kaip susikurti finansinę pagalvę/rezervą;
– Administraciniai mokesčiai ir kaip juos mažinti;
– Kokius pirkinius reiktų atidėti.

KAM SKIRTAS / NESKIRTAS ŠIS VEBINARAS (SEMINARAS INTERNETU)?
+ Vebinaras skirtas norintiems suprasti, kas šiuo metu dedasi finansų rinkose, kaip teisingai elgtis su pinigais ir apsaugoti savo bei šeimos kapitalą šiuo neramiu metu.
– Vebinaras neskirtas tiems, kurie gerai išmano, patys seka ir geba kritiškai vertinti finansų rinkų naujienas, priimti atitinkamus reaktyvius sprendimus, išmano, kaip tinkamai elgtis su pinigais kriziniu periodu.

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ:
Data: 2020 kovo 25 d. (trečiadienį)
Laikas: 19:00 h
Trukmė: ~60 min.
Kaina: 10 Eur
Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 18:30 val.

Informacija ir registracija. 

KAIP GALĖSIU STEBĖTI VEBINARĄ?
Vebinaro nuorodą dalyviai gaus likus 15 minučių iki jo pradžios el. paštu bei SMS žinute.

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS ŽILVINAS BUTKEVIČIUS
Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis – kompanijos, kuri ne tik buvo sukurta 2009 metais, bet ir sėkmingai išgyveno ekonominę krizę, šiandien turi būrį profesionalių finansų konsultantų ir kasdien edukuoja žmones finansų temomis. Taip pat Žilvinas yra Champion’s House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyrą, tėtį ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė”. Seminarų dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

DAUGIAU