Seminaras “Ką reikia žinoti prieš ištekant?”

Seminaras “Ką reikia žinoti prieš ištekant?”

Pasirinkti tinkamą vyrą – menas, kurio nemoko nei mokyklose, nei universitetuose. O juk tai – pats svarbiausias dalykas moters gyvenime! 

Kuriame santykius spontaniškai, tada nusiviliame, skiriamės, tada vėl kuriame, vėl skiriamės. Kenčiame, kankiname kitus, traumuojame savo vaikus… 

Balandžio 22 d. 18 val. kviečiame į seminarą moterims “Ką reikia žinoti prieš ištekant?”

Seminaro metu kalbėsime:
* Santykių su vyru kūrimas prasideda nuo santykių kūrimo su SAVIM. Kas moteriai trukdo tinkamai pasirinkti?
* Kas yra santuoka, kokia jos prasmė ir paskirtis? Kuo skiriasi nuo tiesiog gyvenimo kartu?
* Ką praranda laisvą ir nepriklausomą gyvenimą gyvenančios moterys, puoselėjančios savyje vyriškas, o ne moteriškas savybes?
* Į kokias vyro savybes reikia atkreipti dėmesį, prieš pereinant į santuokinius santykius?
* Skirtingos meilės formos (jausmuose, prote ir intelekte)
* Santykių etapai, kur užstringama?
* Ką daryti, ką labiausiai reikia išmokti, kol jokių santykių dar nėra? 

Seminarą veda Asta Ivaškevičiūtė (dvasinis vardas Arcana Siddhi devi dasi, dvasinio mokytojo Bhakti Caitanya Svamio mokinė) – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. 

Seminaro kaina: 12 eur.

Registracija el.p. [email protected] Tel. pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta)

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU