Seminaras “Kai geros mergaitės myli per stipriai”

Seminaras “Kai geros mergaitės myli per stipriai”

Ar tikite, kad tikra meilė gali nugalėti viską? Ar tikite, kad moteris, tinkamai elgdamasi ir pakankamai stipriai mylėdama, gali išgelbėti savo vyrą nuo alkoholizmo ir kitų žalingų įpročių? Ar pastebite, kad vis kažką gelbėjate, vis aukojatės? 

Gebėjimas meilės jėga pakeisti žmogų į gerąją pusę yra tapęs vos ne moterų pareiga. Visa visuomenė persisunkusi tokia nuostata, yra šimtai, tūkstančiai patarimų moterims, kaip jos gali pakeisti savo vyrus. Tačiau tuo pačiu vyrams tokių patarimų praktiškai nėra. 

Kodėl idėja pakeisti kokį nors nesveiką ar nelaimingą arba blogą partnerį į tobulą taip mums, moterims, patinka? Kodėl ši nuomonė tokia žavinga ir gaji? 

Gegužės 12 d. 18 val. kviečiame į seminarą “Kai geros mergaitės myli per stipriai”

Seminaro metu kalbėsime:
* Apie “geros mergaitės” sindromą ir ką jis daro mūsų gyvenimui.
* Nuo ko priklauso aplinkinių santykiai su mumis?
* Kodėl gerų mergaičių meilė yra tokia pražūtinga?
* Kokių vyrų pasąmoningai ieško geros mergaitės?
* Kaip iš to išeiti? Emocinės laisvės technika atsikratysime trukdančių emocijų perprogramuosime pasąmonėje esančias programas. 

Seminarą veda Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 

Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Seminaro kaina: 12 eur.

Seminaro trukmė: 3 val.

Registruotis prašome el.p.: [email protected]

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU