Seminaras “Mes, skaičiai ir planetos”

Seminaras “Mes, skaičiai ir planetos”

Spalio 13 d., sekmadienį, 12 val. kviečiame į seminarą “Mes, skaičiai ir planetos”.

Kiekvienas turime mus įtakojančią planetą, nuo kurios priklauso mūsų charakteris. Žinodami savo dominuojančią planetą, lengviau pažinsime mūsų silpnąsias ir stipriąsias savybes. Bus daug paprasčiau suprasti, kas ir kodėl su mumis vyksta. Kodėl, tarkim, lydi nesėkmės ar tam tikros ligos, kodėl šeimoje ar darbe nuolat kyla konfliktų. Ką reikėtų keisti, kad prisiviliotumėme sėkmę, meilę, gerus santykius…Kokios dienos mums palankiausios? Koks periodas palankiausias svarbiems darbams? Kuris dienos metas nepalankiausias svarbiems darbams? Kuriais mūsų gyvenimo metais galimi sveikatos pokyčiai? Koks mūsų suderinamumas su kitomis planetomis?

Kaina: 20 Lt

Lektorius Egidijus Gubinas skaito paskaitas, paremtas Vedine išmintimi. Paskaitose Egidijus dalinasi savo išgyvenimais ir šventųjų bei šventraščių išmintimi. 
Lektorius šiuo metu papildomai žinias gilina keliose lektoriaus ir filosofo O. V. Ruzovo mokyklose: lektorių mokykloje, mokymo centre, ruošiančiame konsultantus šeimos kūrimo ir gyvenimo klausimais bei Bengališkos astrologijos, chiromantijos ir numerologijos mokykloje.
Egidijus Gubinas taip pat turi Edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.

Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius, Savęs pažinimo ir saviraiškos studija (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

Prašome registruotis el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti: 860420485. 

Daugiau apie studiją www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU