Seminaras moterims „Ar esi pasiruošusi sutikti ….

Seminaras moterims „Ar esi pasiruošusi sutikti ….

Mes teigiame, kad laimingų tarpusavio santykių raktas yra suvokimas, kad pora – tai dviejų valdovų – Karaliaus ir Karalienės, sąjunga. Tik tokia sąjunga diena iš dienos spinduliuoja pažinimo džiaugsmą, išreiškia abipusę pagarbą ir kuria visaapimantį klestėjimą.

  • Kaip santykiuose leisti sau išreikšti karališkąsias savybes?
  • Kaip sukurti ryšį, kuriame tiek tu pati, tiek tavo partneris gelėtų jaustis karališkai?
  • Kaip sutikti Karalių, jei esi vieniša, o sutikus jį atpažinti?
  • O kaip praturtinti partnerystę, kurioje jau esi,  karališkomis kokybėmis?

Tam, kad pasidalintume su tavimi žiniomis apie tai, kaip sukurti sąmoningus, laimingus, vertingus ir kitokių karališkų kokybių kupinus santykius, paruošėme 3 savaičių seminarą, kurio metu tu ne tik teoriškai sužinosi, bet ir praktiškai patirsi, ką reiškia sąmoningai puoselėti tarpusavio santykius. Taikydama specialias technikas, atliksi savo įsitikinimų apie vyrus auditą, išmoksi suvokti vidinės gynybos mechanizmus, meilę perimsi į savo rankas ir jaukinsiesi vyrišką energiją. Stebėsi save, nes geri santykiai prasideda nuo tavęs pačios, todėl per keturių savaičių kursą įsipareigosi sau ir kitoms seminaro dalyvėms stropiai atlikti namų darbus.

Seminaras skirtas tiek vienišoms, tiek ir santykiuose esančioms moterims.  Šis unikalus mokymosi procesas susideda iš trijų tarpusavyje susijusių grupinių sesijų, garantuojančių tęstinį ir integruotą naujų įgūdžių formavimą:

  • DIEVIŠKAS MOTERIŠKUMAS: KAS VYRO AKYSE MUS DARO KARALIENĖMIS?

Galimybių tarpusavio santykiuose išskleisti savo moterišką prigimtį ieškosime atsakydamos į klausimus: kokia sąmoningumo įtaka mūsų santykių kokybei; kaip kurti santykius iš moteriškos sąmonės; ko vyrai ieško moteryje ir kokių moterų jie niekada nepalieka?

  • VYRO IR MOTERS SANTYKIŲ DINAMIKA: KAD KARTU KURTUME, AUGTUME IR KLESTĖTUME!

Sąmoningai atliepti į vyrišką energiją mokysimės rasdamos atsakymus į klausimus: kaip vyrui parodyti „žalią šviesą”; kaip vyras demonstruoja, kad tu jam patinki; ko vyrai bijo santykiuose su moterimi, o ko jie tikisi iš tų santykių; galiausiai, kokiais veiksmais kuriami laimingi santykiai?

  • MANO SANTYKIŲ ISTORIJA: NUO PIRMOJO PASIMATYMO IKI IŠSVAJOTOJO „ILGAI IR LAIMINGAI”.

Teisingos komunikacijos tarpusavio santykiuose mokysimės išsiaiškindamos, kaip tinkamai pasiruošti pirmam susitikimui su vyru; į ką svarbu atkreipti dėmesį pasimatymo metu; nuo kokių vyrų kuo greičiau sprukti; kaip vyro prašyti taip, kad jis jaustųsi laimingas galėdamas patenkinti mūsų prašymus. Seminarą baigsime ketinimu savo širdyje sukurti daugiau vietos meilei ir sužinosime, kaip veiksmingai tą padaryti.

Jei tu manai, kad visi geri vyrai užimti? O gal jautiesi, kad esi nepakankamai verta svajonių vyro? Ar esi iš tų, kurios pavargo nuo nesėkmingų trumpalaikių santykių ir bevaisio pirmųjų pasimatymų maratono? O gal tu esi santykiuose, kuriuose nesijauti pilnatviškai ir norėtum praturtinti juos naujomis kokybėmis?

Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, šis seminaras būtent tau! Čia dalijamasi tiesomis, būtinomis norint užmegzti ir išlaikyti sėkmingą santykį su vyru. Šių susitikimų metu mokoma kurti santykius iš moteriškos sąmonės, bendrauti moteriškai, taikiai, iš širdies, leisti vyrui jaustis šalia moters karališkai. Karališkai, visgi, vyras gali jaustis tik šalia Karalienės, moters su stipria savimone ir savigarba, moters, kuri žino, kad jos laimė – yra didžiausia vertybė, ji žino, kas daro ją laimingą, pažįsta savo prigimtį, norus, poreikius ir iš šios visiškai atviros, orios pozicijos kuria santykį.

Baigusi šį seminarą praturtinsi save vertingomis teorinėmis žiniomis, gausi veiksmingų įrankių darbui su savimi ir taip paruoši savo sąmonę trokštamiems pokyčiams.  Pasisėmusi patirties iš kitų dalyvių, patirsi puoselėjančią moteriškos bendrystės galią, pasisemsi įkvėpimo iš kolektyvinio Karalienės archetipo. Galėsi užduoti visus tau rūpimus klausimus ir gauti kompetentingus atsakymus, įgysi nepamainomų komunikavimo su priešingos lyties atstovais įgūdžių.

Seminarą 2014 m. sukūrė ir veda sąmoningų santykių trenerė, diplomuota komunikacijos specialistė, Rytų astrologijos žinovė Shanti Viktorija Jūrevičiūtė. Vilniuje šį seminarą baigė jau 14 moterų grupių. Kaune seminarą organizuojame pirmąsyk! Nepraleisk progos patirti to!

Esi laukiama jau 15-ojoje Karalienių grupėje tris šeštadienius iš eilės! Susitinkame balandžio 2, 9 ir 16 d.

Tai patyrimas, kuris, jei tik leisi, būtinai pakeis tavo sąmonę, todėl šioje trijų savaičių kelionėje laukiama kiekviena, pasiruošusi sukurti savyje erdvę karališkiems pokyčiams :)

INVESTICIJA Į KARALIŠKAS ŽINIAS: 12 Eur už vieną paskaitą arba 30 Eur mokančioms už visą seminarų ciklą.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA PRIVALOMA!!! El. paštu [email protected] arba tel. nr. 8670 61933. www.bodhi.lt

DAUGIAU