Seminaras moterims “Pažinkime moterišką pradą”

Seminaras moterims “Pažinkime moterišką pradą”

Šiuolaikinė vidutinė statistinė moteris – tikra kovotoja!  Ji kaunasi, nepasiduoda, vadovauja, sprendžia visų problemas, išlaiko šeimą ir to pasekoje –  jaučiasi pervargusi ir nelaiminga. 

2015 m. balandžio  11 – 12 dienomis kviečiame į dviejų dienų seminarą – praktikumą moterims „Pažinkime moterišką pradą ir išlaisvinkime savo prigimtinį žavesį”.

Dalyvės seminaro – praktikumo metu:
• Atpažins moterišką ir vyrišką – abi energijas savyje, galės įvertinti, kuri energija šiuo metu dominuoja.
• Susipažins su metodais, padedančiais auginti ir puoselėti moteriškąją energiją.
• Gebės atpažinti streso ir įtampos apraiškas savyje ir išmoks visa tai saugiai transformuoti.
• Saugiai pažvelgs į savo vidų ir išsiaiškins, į kurių gyvenimo aspektų keitimą reikia kryptingai investuoti savo energiją.
• Kūrybinių terapijų metu tarsi veidrodyje pamatys savo užslopintas emocijas ir jausmus, kurie trukdo harmoningai gyvybinės energijos tėkmei.

Seminaro metu vyks paskaitos, diskusijos, pokalbiai, meditacijos ir Art terapijos užsiėmimai. Dailės terapijos procese gilėja savęs pažinimas, savęs ir kito žmogaus priėmimas. Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. Grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartina prie realybės – piešinio kalba, simboliai dažnai “prabyla” tada, kai sąmonei nebepakanka žodžių.

I DIENA: Balandžio 11 d. (5 val.):
15:00-17:00 Grupės susipažinimas ir žvilgsnis į save – dailės terapijos  užsiėmimas „Saviidentifikacija”.
17:00-17:30 Pertrauka,  užkandžiai.
17:30-20:00 Paskaita „Vyriškasis ir moteriškasis pradas: kas moterį daro vyriška?”

I DIENA: Balandžio 12 d. (6 val.):
13:00-14:00 Veido grožio savimasažas ir jauninanti veido mankšta.
14:00-15:30 Paskaita „Moteriškojo žavesio paslaptys”.
15:30-16:00 Pertrauka, užkandžiai.
16:00-18:30 Dailės terapijos užsiėmimas „Išsilaisvinimas nuo įtampos ir streso”.
18:30-19:00 Meditacija “Prisipildymas moteriškąja energija”.
19:00-19:30 Refleksija ir pažymėjimų įteikimas.

Seminarą – praktikumą veda:
Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Lietuvoje ir užsienyje skaito Vedų psichologija grįstas paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 11 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Organizuoja įvairius seminarus, paskaitas, kūrybinius užsiėmimus, dailės plenerus… Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora yra dviejų dukrelių mama (Lurdos ir Elzės). Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

REGISTRACIJA vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
tel. pasiteirauti 860420485 (Asta)

Seminaro – praktikumo kaina: 100 Eur (345.28 Lt). Į kainą įskaičiuotos ir visos dailės terapijos užsiėmimams reikalingos priemonės, dviejų dienų užkandžiai, kava, arbata.

Registracija bus patvirtinta gavus 40  Eur išankstinį pavedimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į seminarą arba pavedimu.

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonėskodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro – praktikumo vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU