Seminaras “Naminės priemonės grožiui ir sveikata

Seminaras “Naminės priemonės grožiui ir sveikata

Artėjant didžiosioms metų šventėms, padovanokite sau ir savo artimiesiems jaukų vakarą, iš kurio išeisite su savo pačių rankomis pagamintomis grožį puoselėjančiomis dovanėlėmis!

Gruodžio 7 d. (trečiadienį) nuo 18 val. kviečiame į praktinį seminarą “Naminės priemonės grožiui ir sveikatai. Aliejinės augalų ištraukos.”

Ar norite į gyvenimą žvilgtelėti nauju netikėtu žvilgsniu, geriau pažinti lietuviškų augalų galias ir išmokti naudingų dalykų? Jei taip, kviečiame į kūrybinį užsiėmimą su lietuviškų augalų žiniuone Dalia Treigiene.

Renginio metu:
Kalbėsime apie ypatingų galių lietuviškus augalus.
Atkreipsime dėmesį, kuo turtingas miškas žiemą, ko būtina pasirinkti.
Susipažinsime su įvairiomis priemonėmis grožiui ir sveikatai, kurias lengva pasigaminti.
Ypač detaliai aptarsime kaip, kada ir iš ko daromos vaistinių augalų aliejinės ištraukos, nes tai tikras stebuklas – ir maistas, ir vaistas, ir nepakartojama grožio priemonė.
Aptarsime, kaip energetiškai sustiprinti iš augalų ruošiamas priemones.

Ir tai dar ne viskas! Neapsiribosime vien teoriniu pokalbiu ir vaizdingais pavyzdžiais. Pasigaminsime savo užpiltinio aliejaus ruošinį, kurį brandinsime namuose.

Lektorė: Dalia Treigienė, socialinių mokslų daktarė, nuostabių knygų apie augalus autorė, lietuviškų augalų žiniuonė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo bei sveikatinimosi būdų propoguotoja.

Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti Dalios Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios” ir „Augalų Taro” su magiškų kortų rinkiniu, skirtu geresniam lietuviškų augalų pažinimui, meditacijai, savianalizei bei atsakymų į įvairius klausimus paieškai.

Seminaro vertė: 14 eur (visos priemonės įskaičiuotos į kainą).

Registruotis prašome užpildant šią registracijos formą:
https://studija.typeform.com/to/Q1jBmK

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Pasiteirauti galite tel. 8 604 20 485 (Asta) ir el.p. [email protected]

Laukiame Jūsų!

 

DAUGIAU