Seminaras “Pasąmonės galia: turtų dėsnis”

Seminaras “Pasąmonės galia: turtų dėsnis”

Ne pinigai atneša laimę, o jų kiekis. Girdėjote tokią patarlę? Lietuvių tautosakoje yra daugybė patarlių apie pinigus ir žmonių santykį su jais: 

Bagotam pinigai iš dangaus krinta.
Bepigu su pinigais.
Bėda be pinigų, bėda su pinigais.
Darmi pinigai nepašildo.
Dykai gauti pinigai sunkūs.
Draugai, kol atskirai pinigai.
Pas mus yra razumas, pas durnius pinigai.
Pinigai ant medžių nedygsta
Ir t.t….

Turbūt patys dar galėtumėte gerokai papildyti šį posakių apie pinigus sąrašą…. Mūsų ir pasakos apie tai, kokie blogi ir kvaili yra tie, kurie gyvena pasiturinčiai, ir kokie gudrūs, apsukrūs ir sėkmingi yra tie, kurie varguoliai. Tarsi gyventi skurdžiai, galo su galu nesuduriant yra verta pasididžiavimo. Mums, mūsų tėvams metų metais buvo kalama į galvą, brukama į pasąmonę sąmoningumą, augimą stabdančios programos.

Pažvelkime į gamtą, ką ten manome? Skurdą ar gausą? Pažvelkime, kiek pievoje žolelių, vabaliukų. Medis auga, didėja. Bitės prineša daug medaus. Pasėję mažą pomidoro sėklytę, vėliau priskiname daugybę naujų pomidorų. Natūralus gyvenimo procesas yra gausėjimas! Mes gyvename apsupti gausos, tačiau tuo pat metu vis tiek mums visko trūksta. Nelogiška.

Ar tikrai pinigai ant medžių neauga? O gal visgi auga? 

Rugsėjo 22 d. 18 val. kviečiame į praktinį seminarą “Stebuklinga pasąmonės galia: turtų dėsnis”.

Paskaitos metu išsiaiškinsime:
* Kaip tapti turtingais ir laimingais?
* Ką JUMS ASMENIŠKAI reiškia turtai?
* Kokios pagrindinės pinigų trūkumo priežastys?
* Kokios pasąmoninės problemos stabdo mus nuo to, kad gautume tiek turtų, kiek mums priklauso?
* Kaip pakeisti mąstymą iš skurdo į gausos?
* Skolos.
* Vargšo ir turtingo žmogaus pasaulėžiūra.
* Pratimai, padedantys keisti mąstyseną.

Semina veda Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. 

Seminaro kaina: 12 Eur. 

Registracija el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com. Tel. pasiteirauti 8 604 20 485.

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU