Seminaras poroms Nr. 4 Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo

Seminaras poroms Nr. 4 Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo

Prasti santykiai su vaikais – beveik kiekvienų tėvų problema. Nespręsti prastų santykių su vaiku problemos – gyventi nepasitenkinime, konfliktuose ir įtampoje bei apsunkinti vaiko gyvenimą. Vaikai nusipelnė gyventi laimingai.
Kiekvieną minutę, kai bendraujate su vaiku arba nebendraujate – Jūs veikiate vaiką. Jūsų poveikis gali būt vaiką žlugdantis arba stiprinantis.
Jei jūsų vaikas:
– yra tylus, nedrąsus, vengia bendrauti su kitais vaikais, leidžia laiką atsiskyręs, vienas, yra prislėgtos nuotaikos, liūdnas arba
– negali susikaupti, ramiai nusėdėti vienoje vietoje, yra per daug aktyvus, konkuruojantis, negebantis suvaldyti emocijų, netaktiškas, konfliktiškas,
Jei judu su partneriu nesutariate ir konfliktuojate tarpusavyje, su vaikais ir savo tėvais dėl vaikų auklėjimo metodų, priekaištaujate vienas kitam, kad nemokate prižiūrėti vaikų, dėl to, kur vaikas miegos, pikto, nurodančio, įsakmaus, griežto kalbėjimo tono su vaikais, šaukimo ar net rėkimo ant vaiko, nesirūpinimo vaiko popamokine veikla, apsirengimo, dienos režimo, didelių reikalavimų drausmei ar per didelio lepinimo, vaikų poreikių ignoravimo, dėl to, kas vaiką nupraus, užmigdys, pavalgydins…
Skirtingi sutuoktinių įsivaizdavimai, kaip turi būti ugdomas vaikas ir nepakankami gebėjimai susitarti trukdo suvienyti pastangas ugdant vaiką.
Mūsų niekas nemokino, kaip ugdyti vaikus, tačiau tai nereiškia, kad mes neturime to mokytis.
Kaip „Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės”, taip ir nežinojimas ar nemokėjimas neatleidžia nuo atsakomybės, koks vaikas užaugs.
Negaiškite laiko – sužinokite, kaip ugdyti vaiką šiandien, kad jis užaugtų tinkamai pasirengęs sėkmingam savarankiškam gyvenimui.
Seminare nr. 4 „Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo” Gausite tėvams reikalingų žinių apie:
-Vaikų raidos stadijas.
-Kaip formuoti vaiko asmenines savybes. Kurios yra svarbiausios?
-Kaip formuoti vaiko vertybes. Kurios yra svarbiausios?
-Kaip pastebėti ir išlavinti vaiko talentą.
-Kaip sukurti artimą ryšį su vaikais.

Išmoksite:
-Spręsti tarpusavio konfliktus gimus ir augant vaikui.
-Sutarti dėl to, koks vaikas turi būti užaugęs (bendro vaiko tikslo).
-Sutarti ir pasidalinti vaikų priežiūros ir užimtumo veiklomis: dėl to, kas, kaip, kada lavins vaiką.
Sužinokite, kas konkrečiai gadina vaiką, kokias vertybes ir asmenines savybes norite išugdyti ir jau galėsite valdyti vaiko parengimą sėkmingam savarankiškam gyvenimui.
Investicija į žinias ir gebėjimus parengti sėkmingam savarankiškam gyvenimui vaikus per seminarą poroms Nr. 4 „Kaip sutarti dėl vaiko auklėjimo”:
Vienam/vienai – 30 Eurų;
Draugėms (dviem moterims) – po 27 Eurus/asmeniui;
Porai (vyrui ir moteriai) – po 24 Eurus/asmeniui, arba 48 Eurai porai.
Jei esate anksčiau dalyvavę kituose Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programos Stipri Šeima seminaruose, kreipkitės dėl papildomos nuolaidos.
Daugiau informacijos http://www.skyrybupsichologas.lt/seminaras-poroms/kaip-sutarti-del-vaiku-auklejimo/

DAUGIAU