Seminaras poroms Nr. 7 „Gyvenimo kartu taisyklės”

Seminaras poroms Nr. 7 „Gyvenimo kartu taisyklės”

Ar Jums viduje kyla tokių klausimų kaip “Kodėl AŠ turiu nešti šiukšles”, “Kodėl AŠ turiu VISKĄ daryti vienas/-a”? Arba tokių: “Kaip ilgai dar tie indai čia gulės”, “Kodėl taip dažnai reikia tą veidrodį valyti”?

Tokie buitiniai dalykai labai įtakoja emocinį ryšį. Jei nesate aptarę ir priėmę bendro sprendimo dėl namų taisyklių (kas, ką kaip ir kada (kaip dažnai) turi padaryti), kyla priešikumas, nes esame įpratę kaip batai turi būti sudėti, o kitas žmogus apie tai net nenutuokia.

Gyvendami pagal savo, o ne pagal bendras taisykles, sutuoktiniai konfliktuoja vienas su kitu. Jie konfliktuoja dėl pinigų, sekso, laiko darbui – šeimai, vaikų auklėjimo, namų priežiūros, gebėjimų atlikti vieną ar kitą darbą. Dėl patiriamo nepasitenkinimo, ginčių, konfliktų sutuoktiniai įsižeidžia, pyksta, pradeda įžeidinėti sutuoktinį, jį/ją žeminti ir taip atstumia nuo savęs. Emocinis atšalimas ir atitolimas yra pirmieji skyrybų pranašai.

Nepasitenkinimo, ginčų ir konfliktų galima sėkmingai išvengti, jei iš anksto susitarti dėl Bendro Gyvenimo Taisyklių.

Kol žmogus gyvena vienas, jis gali elgtis taip, kaip jam/jai norisi. Tačiau, kai du žmonės pradeda gyvenimą kartu, jie turėtų susitarti dėl bendro gyvenimo taisyklių.

Sutuoktiniai nekuria bendro gyvenimo taisyklių, nes vadovaujasi netinkamomis prielaidomis į santuoką, į sutuoktinį, į santykius. Reta poras supranta, kokia šeimos paskirtis. Nesuvokdami kam kuria šeimą, sutuoktiniai elgiasi ir eina per gyvenimą, kaip visi: vaikų darželis, mokykla, aukštoji, darbas, šeima, vaikai, pensija…

Programa:
Nuo turimų gebėjimų kurti ir laikytis Taisyklių priklauso rezultatai -gyvenimas darnoje ar konfliktuose.
Kam skirta Šeima, kokia jos Misija, BT, Vertybės, Taisyklės ir Būtinos Sąlygos tam pasiekti.
7 sutuoktinius siejantys saitai.
Taisyklių nustatymas kiekviename iš 7saitų.
Taisyklių nustatymo ir tobulinimo metodika.

Investicija į darnios šeimos sukūrimą pasidalijant pareigomis:

Vienam/vienai – 30 Eurų;
Draugėms (dviem moterims) – po 27 Eurus/asmeniui;
Porai (vyrui ir moteriai) – po 24 Eurus/asmeniui, arba 48 Eurai porai;

Dalyvavusiems kituose Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programos „Stipri Šeima” seminaruose taikoma 20 proc. nuolaida.

Vietų skaičius ribotas, tad prašau registruotis el. paštu [email protected] arba tel. 8 609 98442, Vaiva

Daugiau informacijos http://www.tobulinu.lt/seminaras-poroms-i-stipri-seima/gyveinimo-kartu-taisykles-kaip-sukurti-ir-laikytis/

FB Stipri šeima draugams taikomos nuolaidos.

DAUGIAU