seminaras-praktikumas moterims „Kaip atsigauti”

seminaras-praktikumas moterims „Kaip atsigauti”

Deja ne visoms pavyksta iškart sutikti savo sielos antrą pusę ir laimingai nugyventi santarvėje bei abipusėje meilėje iki savo dienų galo… Toms, kurioms tai pavyko – iš visos širdies linkime sėkmės!

Šis seminaras skirtas toms, kurioms po skaudžių skyrybų tenka mokytis gyventi iš naujo, atrasti save, atsikratyti buvusių santykių balasto ir pasiruošti priimti į savo gyvenimą kitą žmogų.

Taip pat šis seminaras toms, kurių santuoka ištvėrė santykių krizę, neiširo, tačiau liko didelis nuoskaudų ir baimių bagažas.

Šio seminaro-praktikumo metu jūs turėsite galimybę:
* Įgyti įrankius, kurių savarankiškas taikymas ženkliai palengvins gijimo procesą.
* Išsigryninti, kokių santykių ir kokio vyro ieškote.
* Sužinoti apie „geros mergaitės” sindromą, kuris trukdo kurti harmoningus santykius su savimi ir su kitais.
* Sužinoti kaip paprastais būdais palengva susigrąžinti švytėjimą ir ramybę.
* Dailės terapijos metodų pagalba atidžiau pažvelgti į naikinančias emocijas, saugiai jas išgyventi ir transformuoti jas į pageidaujamas emocijas.
* Vyks spontaniška kūryba, refleksija ir transformacija.
* Dailės terapijos metodams jokie papildomi gebėjimai piešti nėra būtini.
* Bus taikoma ELT – emocinės laisvės technika. Šią techniką atrado ir išvystė psichologas Dr. Rodžeris Kalahanas 1979 m. Jis sukūrė tradicinės psichologijos derinį su meridianų taškų baksnojimu tam tikrose kūno vietose. Ši technika nepaprastai efektyviai leidžia atsikratyti visų negatyvių išgyvenimų, emocijų, kurios trukdo gyventi pilnavertį ir harmoningą gyvenimą.

Seminaras susideda iš trijų dalių:

Balandžio 8 d.
nuo 18:00 val. I dalis (trukmė 3 val.)
Balandžio 9 d.
nuo 10 val. II dalis (trukmė 4 val.),
14-15:30 val. pietų pertrauka
nuo 15:30 III dalis (trukmė 3 val.).

Seminaro pabaiga 19:00 val.

Viso seminaro-praktikumo metu bus trumpos poilsio, arbatos ir užkandžių pertraukėlės.

Seminaras yra praktinis – rašysime, analizuosime, medituosime, dalinsimės savo išgyvenimais tarpusavyje, taikysime dailės terapijos metodus.

Seminaro-praktikumo kaina: 55 eur 
(į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės, kava, arbata ir užkandžiai pertraukėlių metu. Pietausime savarankiškai, pietų kaina neįskaičiuota).

Dalyvių skaičius – ribotas. Seminaras-praktikumas vyks nedidelėje grupėje.

Registruotis prašome el.p. [email protected]

Registracija bus patvirtinta pervedus 15 eur. avansinį mokėjimą. Rekvizitai paveidmui padaryti:

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g, 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Seminarą veda:
Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Organizuoja įvairius seminarus, paskaitas, kūrybinius užsiėmimus, dailės plenerus… Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora yra dviejų dukrelių mama (Lurdos ir Elzės). Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, Lietuvos meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt psichoterapijos instituto studentė.

Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Lietuvoje ir užsienyje skaito Vedų psichologija grįstas paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. 

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU