Seminaras TIK VYRAM “Žvėries išlaisvinimas”

Seminaras TIK VYRAM “Žvėries išlaisvinimas”

Kad vyrai gyventų harmonijoje labiausiai jiems trūksta visai ne to, apie ką daugelis galvoja ir daro. 

Visi nori būti geri. Rytis Lukoševičius moko būti “blogais” ir paleisti tą išdidumą, kuris teisia, kad tai blogai. Rytis moko sugrįžti ir priimti savo pyktį, neapykantą, norą žudyti. 

Rytis Lukoševičius: “Kai mes esam taikoje su šiomis emocijomis, tada atgaunam visą drąsą ir džiaugsmą, nes nebereikia kiekvieną akimirką slopinti tos dalies saves, kurią kažkada buvom nuteisę.

Tada toks vyras nebebijantis konfliktų, nebijantis pasirodyti blogas, tampa drąsus, atviras, nuoširdus, mylintis ir realiai pradeda iš vidaus atitikti visus Vedinius principus natūraliai, o ne todėl, kad to mokėsi. Atleisdamas, pripažindamas skausmą, silpnumą ir baimes galų gale jis išeina į visai kitą pusę ir atidaro širdį meilei, kuri yra vietoj to vaidinimo kaip jis myli ir bandymo pasirodyti kažkuo kitu.
Kitaip vyras bando būti geras, įtikti savo moteriai, moteris nori to, nes pati pilna baimių ir iš tikro bijo stipraus vyro iki negalėjimo. O paskaičius, pasimokius šneka, kad nori, bet dauguma šalia tikrai galią viduje jaučiančio vyro jaučia paniką. Todėl ir susiranda silpnus kuriais galima manipuliuoti ir kontroliuoti, tada niekada nesijaučia saugiai :)) “

Balandžio 25 d. 18 val. praktinis seminaras TIK VYRAMS yra apie žvėries išlaisvinimą ir išdidumo paleidimą ir per tai ėjimą į drąsą.

Rytis Lukoševičius – emocijų paleidimo ir meditacijos ekspertas, turintis milžinišką asmeninę ir darbo su klientais patirtį, padėjęs daugeliui žmonių išsilaisvinti iš neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Kasdien Rytis turi daugybę klientų, kurie ateina patys į asmenines sesijas ir atsiveda savo šeimos narius ir pažįstamus. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, ar net išsprendžia finansines problemas!

Seminaro kaina: 12 eur.

Registracija el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta)

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. 
Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU