Seminaras “Užgavėnės, personažai ir kaukės”

Seminaras “Užgavėnės, personažai ir kaukės”

Vilniaus etninės kultūros centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia į dviejų dienų trukmės seminarą „Užgavėnės, personažai ir kaukės“.
Jo metu kalbėsime apie mėsiedo pabaigą ir gavėnios pradžią (B. Imbrasienė), elgetas ir elgetavimą 20 a. pradžios Lietuvoje (V. Džekčioriūtė), susipažinsime su gimimo ir krikšto simboliais Užgavėnių papročiuose (A. Žarskus) bei Užgavėnių choreografiniu folkloru (D. Urbanavičienė), sužinosime, ką reiškia sapnai lietuvių liaudies dainose (J. Michailinaitė) ir kokią vietą Užgavėnės užima kosminių ciklų rate (L. Klimka), atrasime kūrybiškumo ugdymo galimybes etnokultūros pamokose (R. Piekurienė) ir pasigaminsime Užgavėnių kaukes papjė mašė technika (V. Žukauskienė).
Tai puiki galimybė tinkamai ir visapusiškai pasiruošti linksmiausiai žiemos šventei! Seminarai vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B). Registracija iki sausio 24 d. tel. (8~5) 262 7737, el. p. [email protected] (Marija Liugienė) arba tel. (8-5) 276 24 46, el. p. [email protected] (Jūratė Radzevičiūtė).
Daugiau informacijos ir programa www.etno.lt
Seminaro informacinis filmukas http://www.youtube.com/watch?v=9wfIFW8osDI

DAUGIAU