Seminaras VYRAMS APIE MOTERIS IR SAVE

Seminaras VYRAMS APIE MOTERIS IR SAVE

Rugsėjo 28 d., Vilniuje, vyks seminaras tik vyrams apie moteris ir save. Seminarą ves  žymus Lietuvos lektorius Tomas Girdzijauskas.
Seminaro metu jo dalyviai turės progos pasisemti žinių svarbiausiomis vyrui temomis, tokiomis kaip autoritetas, resursai, šeima.
Šiuo metu vis labiau pastebima tarpusavio santykių problema šeimoje, antrosios pusės paieškoje (pažinčių sferoje), darbo aplinkoje. Tad seminare bus liečiami tie esminiai klausimai, su kuriais susijusios tų problemų priežastys.
Bus skiriamas dėmesys vyro autoritetui, išminčiai, nuomonės lyderystei, protavimo kokybei, abstrakčiam mąstymui, sugebėjimui strateguoti ir valdyti save bei kitus.
Toliau dalyviai gilinsis į vyro gebėjimus tiekti resursus šeimai, aprūpinti šeimą viskuo kas būtina ir didžiąja dalimi – pinigais. Kuo skiriasi vyro požiūris į pinigus ir kaip vyras turi juos uždirbti? Kokie apskritai yra pinigų dėsniai, uždirbimo būdai ir finansų valdymo principai?
Po to bus bus kalbama apie santykius su moterimi, intymumą, šeimą ir vaikų auklėjimą. Didelis dėmesys bus berniukų auklėjimui.
Nuorodoje galite išgirsti ištrauką iš Lektoriaus Tomo Girdzijausko seminaro.

Rugsėjo 28 d. seminaras vyks 18.30 val. EuropaCity viešbutyje (Vilnius), Jasinskio g.16.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija tel.+37069977970

Investicija vienam asmeniui 60 lt. STUDENTAMS IR MOKSLEIVIAMS 50 proc. nuolaida!!

DAUGIAU