Seminaras “Vyriškas ir moteriškas pradas”

Seminaras “Vyriškas ir moteriškas pradas”

Vyriška ir moteriška energijos yra kiekviename žmoguje, nepriklausomai nuo jo lyties. Visa esmė – koks šių dviejų energijų balansas, kuri energija dominuoja, ima viršų? Mes nesąmoningai, impulsyviai atrodome, judame, mąstome ir elgiamės pagal tai, kokia energija konkrečiu momentu ima viršų. 

Dabar daug moterų aktyviai siekia susigrąžinti tikrąjį moteriškumą. Ši paskaita padės įvertinti savyje vyriškos ir moteriškos energijos balansą ir suteiks praktinių žinių, kaip padidinti moterišką energiją ir sumažinti vyrišką.

Seminaro metu nagrinėsime tris lygius, kuriuose gali pasireikšti vyriška arba moteriška energija:
1. Fizinis – išvaizda, apranga, plaukai, judesių plastika.
2. Psichinis – impulsyvios reakcijos į aplinkos dirgiklius.
3. Dvasinis – kas ką veda dvasingumo keliu – vyras moterį, ar moteris vyrą?

Aptarsime moteriškus problemų sprendimo būdus, nes kai moteris problemas sprendžia vyriškais metodais, visi nukenčia. O kai sprendžia moteriškais būdais – visi lieka patenkinti. Kalbėsime labai svarbia tema – moteris moteriška ne tik tada, kai ji švelni ir “pūkuota” – kaip ir kada moteris privalo parodyti savo aštrius nagučius?

Taip pat seminaro dalyvės išmoks “įsižeminimo” technikos, kuri, jei reguliariai praktikuojama, į gyvenimą atneša daugiau stabilumo, padeda “tvirčiau stovėti ant kojų”.

Tad visas moteris balandžio 28 d. 18 val. kviečiame į seminarą “Vyriško ir moteriško prado atpažinimas savyje”

Seminaras grindžiama senovinėmis Vedų žiniomis, kurios pritaikytos šiandienai keičia gyvenimus į gerą.

Seminarą veda Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 

Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Seminaro kaina: 10 eur. (bus užkandžiai ir arbata/kava)

Seminaro trukmė: 3 val.

Registruotis prašome el.p.: [email protected]
tel. pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta )

Mūsų adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!

DAUGIAU