Seminaras „ Žaidimų terapija –  žaidimai vaikams“

Seminaras „ Žaidimų terapija – žaidimai vaikams“

Tikriausiai nenustebsite dar kartą išgirdę, kad vaikui žaidimas – tai didelė jo gyvenimo dalis. Žaidimas vaikui reiškia tą patį, ką kalba suaugusiajam – mažylis žaidimo pagalba perteikia tai, kas jam svarbu, žaisdamas jis tarsi „kalba” su savimi ir su mumis. Kai nemoka kažko pasakyti, vaikas į pagalbą pasikviečia žaisliuką – žaisliukas vaikui žodžiai, o žaidimas – kalba.

 

Bet ar mes, suaugusieji, visada gebame suprasti šią vaikų – žaidimų – kalbą, ar esame nusiteikę su savo vaikais žaisti, ir tokiu būdu tapti dar didesne vaiko vidinio pasaulio dalimi?!

 

Vaikas žaisdamas sudėlioja savo patirtį ir tokiu būdu geba susigaudyti savo jausmuose bei išgyvenimuose. Skatinkime vaiką žaisti ir žaiskime su juo kartu: kuo geriau vaikas išreiškia save per žaidimą, tuo geriau jis susitvarko su savo emocijomis, atgauna vidinę harmoniją, o taip pat yra užkertamas kelias įvairioms problemoms. Žaidimo pagalba vyksta elgesio problemų korekcija. Žaisdami kartu su savo vaikais, mes vienareikšmiškai stipriname emocinį ryšį su jais: vaikui smagu, kai mama gali žaisti su mašinytėmis arba tėtis moka skalbti lėlių rūbelius.

 

Seminaro metu susipažinsite su:

– Žaidimų nauda ir funkcijomis;

– Prasmingų žaidimų taisyklėmis;

– Žaisliukų kalba;

– Žaidimais be žaisliukų;

– Kas toks žaidimų specialistas;

– Žaidimų terapija;

– Žaidimų terapijos metodais;

– Žaidimų kūrimo metodais.

 

Seminaro metu vyks ir praktinis užsiėmimas – žaisime ir kursime prasmingus žaidimus.

 

Seminarą ves psichologė, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė

 

Viktorija Grigorjeva

 

 

Seminaro trukmė 4 val. (su arbatos pertraukėle)

DAUGIAU