seminaras: Žodžių galia. Teisingo kalbėjim

seminaras: Žodžių galia. Teisingo kalbėjim

Didžiausius gyvenime pinigus uždirbantis mūsų talentas yra bendravimas. Vadovų, politikų, lyderių, įtakingų aukšto rango žmonių pagrindinis darbo svertas yra liežuvis ir tai, kaip ir ką jie kalba, lemia jų ir milijonų žmonių gyvenimus. Žodžiais galima daryti įtaką daug greičiau ir efektyviau nei karinėmis pajėgomis, o piktais žodžiais galima pakenkti daug labiau nei ginklu. Žodžiai veikia: užburia, hipnotizuoja, gydo, programuoja protus, lemia likimus.

Šeimas, komandas, organizacijas, bendruomenę, valstybę ir tautą, žmonių santykius labiausiai griaunanti bendravimo klaidų kategorija, kaip bebūtų keista, yra ne tiesioginiai atviri žeidžiantys žodžiai, bet už akių sakomi, ryškiai neigiami ir ryškiai teigiami kitų žmonių vertinimai. Tai sukelia nevaldomas emocines reakcijas, sugedusio telefono efektus su ilgalaikiu užkratu. Tokiu būdu paralyžiuoja santykius.

Gegužės 18 d. Vilniuje, žinomas lektorius Tomas Girdzijauskas ves seminarą “Žodžių galia”. Anot jo, lietuvių tarpe, Lietuvoje vyksta visuomenės dezintegracija ir susvetimėjimas. Laimei tai vyksta sąlyginai lėtai ir galbūt dar galima spėti šį procesą apsukti. Lietuvių bendravimas, santykiai, susikalbėjimas, komunikavimas yra problema Nr1. Esu tuo giliai įsitikinęs per daugelį metų tyrimo. Šis seminaras – esmių esmė, tai bazinis fundamentas bet kokiam bendravimui – su savimi, su artimaisiais, darbe, viešojoje erdveje.

Svarbiausi bendravimo, susikalbėjimo, komunikavimo pagrindai, principai, praktiniai patarimai, paslaptys ir amžini dėsniai svarbūs visiems žmonėms daugumoje kasdieninių situacijų lietuvių tarpe visame pasaulyje ir ypač – Lietuvoje

Seminare bus pateiktos tik pačios aktualiausios šiuolaikinei Lietuvai bendravimo žinios apie užslėptą žodžių galią: bendravimą už akių, tuščius žodžius, spaudimą šeimoje, žudančią kritiką, gyvenimo trukmę, raides, žodžių spąstus, temų valdymą, kalbėjimą apie save bei visišką vidinę ramybę. Sužinosite apie mažai žinomus kalbėjimo ir klausymo dėsnius, bendravimo klaidas ir kaip jų išvengti, archajines “liežuvio valdymo technikas”, būdus sustabdyti konfliktą, prieš jam įvykstant.

Bilietus platina BILIETAI.LT . Daugiau informacijos svetainėje http://www.bilietai.lt

https://www.youtube.com/watch?v=9ZVbBwHBxAc&list=HL1367318394&feature=mh_lolz

DAUGIAU