Senamiesčio lėlės. Geras šuo Ferdis per Kalėdas

Senamiesčio lėlės. Geras šuo Ferdis per Kalėdas

Raganiukės teatro svečiuose – Senamiesčio lėlių teatras

Tai spektaklis patiems mažiausiems teatro žiūrovams ir tiems vaikams, kurie pirmą kartą eina į teatrą. Mažojoje teatro salėje vykstančiame spektaklyje „vaidina” spalvingos ir judrios teatro lėlės, kuriančios jaukią ir saugią vaikų pažintį su teatro pasauliu.

Kartą gyveno šuo taksas, vardu Ferdinandas, draugų vadinamas paprastai – tiesiog Ferdžiu. Jis saugojo kiemą nuo piktų žvėrių ir turėjo gerą širdį, nesipyko net su pasipūtėliu Gaidžiu, išjuokdavusiu sargą dėl jo trumpų kreivų letenų. Draugiškai sugyveno ir su kitais kiemo gyventojais: Paršiene ir Paršeliu, Vištomis, Viščiukais ir net Varna.

Tačiau per Kalėdas atsitiko netikėtas dalykas. Gudragalvei Lapei pavyko apgauti mažą išdykusį Paršelį ir išvilioti jį į mišką. Paršienė, kiemo Gaidys ir net Vištos puolė mažojo neklaužados gelbėti. Ar pavyks Ferdžiui padėti draugams?

Režisierė – K. Grabnickienė
Vaidina – I. Stonytė, L. Jakštytė, S. Jasiškytė
Dailininkė – R. Mironaitė

Slapta informacija tėveliams!
KALĖDŲ SENELIS
Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukia susitikimas su Kalėdų seneliu. Gal ir jūsų mažyliui Kalėdų senelis galėtų rasti dovaną savo dideliame maiše?
Visa informacija – Raganiukės teatro KALĖDŲ ŠALYJE: http://www.raganiuke.lt/Default.aspx?Element=ViewArticles&TopicID=656

Bilietus galite įsigyti teatro kasose arba bilietai.lt: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/senamiescio-leles-geras-suo-ferdis-per-kaledas-203743/ 

http://www.raganiuke.lt
S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
Informacija telefonu: +370 670 97832
El.paštas: [email protected]
Facebook paskyra: https://www.facebook.com/Raganiukes.teatras

DAUGIAU