SEO Akademija – SEO mokymai Online

SEO Akademija – SEO mokymai Online

Renkama jau penktoji SEO mokymų ONLINE grupė, su kuria numatoma startuoti jau spalio 7 d. 9:00 – 11:00 val.!

Net 8 pamokos po 2 val. per 8 savaites!!! + Praktinės užduotys, kur uoliausieji išmoks patys optimizuoti interneto svetaines į Google TOP’us Lietuvoje ir užsienyje!

SEO mokymų ONLINE turinys:
1. Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo?
2. Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas.
3. SEO auditas.
4. Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma” – meta įrašai turinio valdymo sistemoje.
5. SEO marketingas arba „pėdos internete”:
6. Naujienlaiškių marketingas.
7. Viešieji ryšiai: Straipsniai ir SEO straipsniai. Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Darbo su žiniasklaida specifika.
8. Google Hangout – kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle.
9. Praktinės užduotys.

Taigi, jei planuojate įgyti SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių, straipsnių rašymo, web puslapių sėkmės kuravimo į Google topus žinių, jų nuo šiol galėsite įgyti tiesiog internetu neišeidami iš ofiso ar namų!

Mokymasis nuotoliniu būdu turi privalumą bene pagrindinį tą, kad jei Jūs negalite skirti mokymams dviejų dienų, jūs galite daug giliau įsisavinti tą pačią medžiagą palaipsniui ir jei nespėjate sudalyvauti online, tuomet jūs gaunate praleistos pamokos video įrašą.

Taip pat mokymai vebinarų būdu vyksta tuo pačiu principu, kaip ir SEO AKADEMIJOJE įprasta: mes po seminarų, tiek vebinarų, tiek gyvų, rinksimės į privačią grupę, kur aptasime su kolegomis medžiagą, klausime, atlksime namų darbus, kitaip tariant, privati grupė leidžia palaikyti mokymosi procesą nuolat pasitikslinti, kas neaišku ir tobulėti drauge su kitais panašiais į jus.

Visi baigusieji SEO mokymus ONLINE gauna sertifikatus, pažyminčius jų išklausytus kursus ir įgūdžius svetainių optimizavimo srityje!

Detali programa, registracija: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/online-seo-mokymai/

Kaina online seminarų: 200 eur + PVM (viso: 242,00 € su įskaičiuotu PVM)/ 1 asm.

Ankstyvosios registracijos kaina: 100,00 € + PVM (viso: 121,00 € su įskaičiuotu PVM/1 asm.) užsiregistravus ir apmokėjus iki 2016 rugsėjo 26 d.

Registraciją rasite čia: http://www.seoakademija.lt/registracija-i-seo-kursus/

Daugiau informacijos:
Tel.: +37065521188
El. p.: [email protected], [email protected]
Web: www.seoakademija.lt

 

DAUGIAU