SEO praktiko mokymai Vilniuje

SEO praktiko mokymai Vilniuje

SEO AKADEMIJA mokymai „SEO PRAKTIKAS” vyks 2017 sausio 26/27 d. Vilnius, “Karolina” konferencijų centras, Sausio 13-osios g. 2.

TAI SEO KURSAI, NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų)

SEO PRAKTIKO mokymų programos metu Jūs suprasite, kaip ne tik žinoti, bet ir mokėti praktiškai administruoti interneto svetainę, kurti įtaką darančius straipsnius ir naujienlaiškius. SEO marketingo valdymo niuansai ir nuoseklus „žingsnis po žingsnio” planas bei praktiškai veikiantys įrankiai, kurie yra efektyviausiai dirbančių specialistų „know-how”.

Mokymuose informacija pateikiama kartu su praktiniais pavyzdžiais ir veiksmų planais bei praktinėmis užduotimis. Būsimi SEO AKADEMIJOS praktikai gaus įrankius, kaip dirbti su SEO, kaip kurti viešųjų ryšių strategiją, marketingo kalendorių, atlikti raktinių žodžių tyrimą, SEO auditą, socialinių tinklų valdymo priemones ir kitus išbandytus bei praktiškai veikiančius metodus. Dalyviai gaus virš tūkstančio nuorodų paketą bei po seminaro bus prijungti prie specialios SEO AKADEMIJA Facebook grupės, kur ir toliau galės tobulėti kartu su kitais šios bendruomenės nariais.

Į SEO PRAKTIKO dviejų dienų kursus reikalinga turėti su savimi kompiuterį bei web projektą (interneto svetainę), kuriam planuojate optimizavimą. Mokymų metu, skirtingai nuo SEO ABC mokymų programos, SEO PRAKTIKAS seminaro dalyviai iš karto optimizuos savo interneto svetainę su lektorių pagalba.

Kaina: 2 dienų mokymai:
Įprasta kaina: 290,00 € + PVM (viso: 350,90 € su įskaičiuotu PVM)/1 asm.
Ankstyvosios registracijos kaina su:
– 50 % NUOLAIDA: 145,00 € + PVM (viso: 175,45 € su įskaičiuotu PVM)/1 asm. galioja užsiregistravusiems ir apmokėjusiems iki sausio 6 d.
– 30 % NUOLAIDA: 203,00 € + PVM (viso: 245,63 € su įskaičiuotu PVM)/1 asm. galioja užsiregistravusiems ir apmokėjusiems sausio 7 – 16 d.

Detalią programą ir daugiau informacijos rasite čia:
http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/

Kontaktai:
Tel.: +37065521188
El. p.: [email protected], [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/
Web: http://www.seoakademija.lt/

DAUGIAU