„Šeštadienį einame į svečius pas mūzas“

„Šeštadienį einame į svečius pas mūzas“

„Šeštadienį einam į svečius pas mūzas“ – kviečia edukacinė popietė šeimoms,

Renginio metu lankysitės Prano Gailiaus parodoje prie itin svarbaus menininkui ciklo „Musė“. Kaip sakė dailininkas: kurdamas Musę, pereinu visus savo kūrybos etapus (….) esu užkliuvęs už musės sparnų, jie beveik nematomi, o aš turiu nutapyti nematomus dalykus.

Nors šis dvisparnis vabzdys yra 4 kartus greitesnis už žmogų, edukatorė Laura Kačinskienė pasiūlys būdą, kaip žaismingai ir užtikrintai pagauti musę bendroje kūrybinėje gaudyklėje, sužinoti, kiek Muscidae rūšių yra Lietuvoje bei pasaulyje, ir tai, kad galbūt šis skaičius negalutinis, nes reikėtų priskaičiuoti ir kitų menininkų kūriniuose pavaizduotas muses, kurių per visą meno istoriją sukurta nemažai.

Kūrybinės popietės metu diskutuosite ir pabandysite atsakyti į klausimą, kuo įdomi musė, ką ji simbolizuoja menininkui ir kodėl P.Gailiui šis ciklas, pradžioje susijęs su skausmu, (…) kuo toliau, tuo labiau tampa džiaugsmingas.

Maloniai kviečiame atvykti, prasmingai praleisti laiką ir suskubti apsilankyti P. Gailiaus parodoje, kuri veiks tik iki kovo 3 d.

Registruotis reikia iš anksto tel. (8 37) 22 94 75.
Bilieto kaina suaugusiesiems – 2 Eur. Pensinio amžiaus žmonėms – 1 Eur. Mokyklinio amžiaus vaikams – 1 Eur. Žmonėms su negalia ir ikimokyklinio amžiaus vaikams apsilankymas nemokamas.

DAUGIAU