„Shopping festival“

„Shopping festival“

Jei nori asmenukės Holivude, ateik į „Panoramą”

Nuo šiandien prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” Vilniuje kiekvienas lankytojas atras tikrą Holivudą. Iki penktadienio pirkinių šventės „Shopping festival” dalyviai bus kviečiami nusifotografuoti prie Holivudo kalvos ir su pamėgtais Holivudo filmų herojais Mickey Mouse ir Minnie Mouse, Šreku, Fiona, Betmenu, Hariu Poteriu ir kitais.

Skamba viliojančiai? Tai dar ne viskas! Jau tradicinėje trečius metus vykstančioje pirkinių šventėje „Shopping festival” kiekvienas lankytojas galės suvaidinti tikrame filme, išmokti žinomų Holivudo filmų šokių judesių, prasimankštinti smagiame kamuolio mušimo galva čempionate ar jėgas išmėginti stalo futbolo turnyre.

Negana to, „Panoramoje” penktadienį, tryliktąją, šėls tikra mistikos dvasia. Iliuzionisto Manto Wizzard pasirodymai, Vilijos Matačiūnaitės koncertas ir daugybė kitų staigmenų sukurs paslaptingą magijos dvasią.
Svarbiausias šventės siurprizas laukia penktadienio vakare, kuomet paaiškės, kuriam „Panoramos” pirkėjui loterijoje iškris laimingasis bilietas – skrydis į Holivudą.

Nepraleisk nuostabios progos smagiai apsipirkti ir įspūdingai praleisti laisvalaikį „Panoramoje”!

Daugiau apie „Shopping festival” programą rasite www.panorama.lt.

DAUGIAU