SIAUBO NAKTIS “Miegančiuose Drambliuose”

SIAUBO NAKTIS “Miegančiuose Drambliuose”

Sveikinam pagaliau sulaukus atostogų! Ar jau susiplanavai, ką veiksi? O ar prisimeni, kad savaitės gale tavęs laukia siaubingiausia visų metų šventė – Helowynas?

 

Nepamiršk kalendoriuje raudonai pasižymėti penktadienio, spalio 30-osios vakaro – vienos galimybės iš nedaugelio sutikti šią šventę KITAIP.

 

Esi girdėjęs apie Raganų Arbatas?

Dvi raganos vėl įsišėlo užkūrė šluotas, nes taip reikėjo… Ir sunešė, surinko arbatų iš kiekvieno pasaulio kraštelio. Pažadėjo, jog paragausite netikėčiausių skonių arbatų, išgirsite, kodėl jos tokios raganiškai naudingos ir pabūsite su linksmais bei įdomiais žmonėmis, kurie bent keletui valandų neleis dingti šypsenai nuo Jūsų veido.

P.S. Velniškai karštas vanduo, arbatos arbatėlės bei ore skraidantys puodeliai MŪSŲ, gardūs pyragai JŪSŲ, ateidami atsineškite kažką skanaus, nes po raganiškų arbatų tikrai norėsite ko nors saldaus.

 

Atsigavę po arbatų turėsit pasukti galvą ir pajudėti – Jūsų lauks užduotys bei žaidimai šventine tema nuo laipiojimo sienom, paslėptų lobių ieškojimo iki siaubo istorijų ir kitų „helowyniškų” žaidimų. Išradingiausiųjų ir geriausiųjų laukia prizai!

 

Na, o atėjus nakčiai, galėsi patogiai įsitaisyti ant čiužinių ir su draugais drebėti iš baimės žiūrint baisiausius siaubo filmus.

 

Kur: VšĮ „Miegantys Drambliai” laipiojimo uolomis salė, Žemaičių g. 31/Savanorių pr. 66, įėjus į kiemą durys dešinėje, 3 aukštas, Kaunas

Kada: Spalio 30 d. penktadienį, nuo 20:30h Kiek kainuos: atėjus su baisiu ir įspūdingu kostiumu – nemokamai, kitiems – 2 lt.

Dėmesio: Svarbu pasiimti švarią patogią avalynę, kitaip neleisime lipti ant sienos!

Ir jei norėsi pasilikti per naktį (kas būtų labai smagu) turėtum užsiregistruoti el. paštu mdrambliai@gmail.com iki spalio 29 d. 24:00 val. (siūlome nakvoti visiems, nes kitaip nepamatysit filmų!)

Kita: verta turėti fotoaparatą, pravers prožektorius ir, žinoma, gera nuotaika 🙂 Jei planuoji užsibūti pasiimk pleduką ar miegmaišį.

 

DAUGIAU