Šiaurietiškas ėjimas

Šiaurietiškas ėjimas

Rugsėjo 29 d. Kaune, Laisvės alėjoje, mokysimės vaikščioti šiaurietiškai

Po kaitrios vasaros šurmulio, po atostogų ir kelionių jau sugrįžome į savo miestą. Gatvėse jau klega moksleiviai ir studentai, miestas vėl gyvena įprastu darbo ritmu. Atostogos baigėsi, nusiteikėme ilgam rudens ir žiemos sezonui. Kaip nepasiduoti kasdienių darbų rutinai, kaip pasisemti kūrybiškumo ir energijos? Atsakymas čia pat – mūsų miesto parkuose, Nemuno ir Neries pakrantėse, aplinkiniuose šiluose ir miškuose. Turime tiek daug gražios gamtos prieglobsčio visai šalia savo namų ar darbo vietų. Valandėlė aktyvaus laisvalaikio gamtoje suteiks jėgų ir optimizmo, nuskaidrins liūdną rudenio dieną. Šiaurietiško ėjimo entuziastai kviečia kauniečius išmėginti naują fizinio aktyvumo formą ir atrasti naujų judėjimo pojūčių. Šiaurietiškas ėjimas – ėjimas su specialiomis lazdomis – populiarėja visame pasaulyje kaip aktyvaus laisvalaikio, kūno ir sielos sveikatinimo būdas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms. 

Rugsėjo 29 d. Laisvės alėjoje nuo savivaldybės iki Soboro mokysimės vaikščioti šiaurietiškai. Visi norintys renginio metu bus aprūpinti inventoriumi ir instruktorių lydimi galės išbandyti šiaurietišką ėjimą.                                                 

PROGRAMA   
17.30 val.  Renginio pradžia Laisvės alėjoje prie Kauno m. savivaldybės.Dalyvių registracija, šiaurietiško ėjimo lazdų parinkimas ir išdavimas.
18 val. Renginio dalyvius sveikina Lietuvos fizinio aktyvumo ir sveikatos asociacijos prezidentas A.Kalvėnas, miesto tarybos ir savivaldybės administracijos atstovai.
18.15 val.Trumpas instruktažas, šiaurietiško ėjimo pradžia.
18.45 val. Sveikatą stiprinantys pratimai su lazdomis. Kauno jogos studijos vadovas Vytis Zabulėnas.
19.00 val. Šiaurietiško ėjimo žingsniu grįžtame prie savivaldybės. Diskusijos lauko kavinėje „Presto”. Dalyviai turės galimybę atsigaivinti renginio rėmėjų mineraliniu vandeniu.
19.30 val. Renginio pabaiga.    

DAUGIAU