Šimtmečio koncertas: „Panevėžio garsas“ su Monika Linkyte

Šimtmečio koncertas: „Panevėžio garsas“ su Monika Linkyte

Panevėžiečiai ir miesto svečiai turėtų ryškiai pasižymėti savo užimtumo kalendoriuje balandžio 27 d., penktadienį, nes Panevėžio muzikiniame teatre jūsų laukia šventė. Didelė šventė kartu su draugais ir artimaisiais, kai gali tiesiog pabūti kartu ir pasiklausyti specialiai šiam vakarui kruopščiai atrinktų ir iš širdies atliekamų dainų.

Repertuaras, kaip ir jo atlikėjai, rinktinis. Dirigento Martyno Bražo vadovaujamas pučiamųjų  instrumentų orkestras „Panevėžio garsas“ kartu su viena populiariausių Lietuvos atlikėjų Monika Linkyte paruošė Monikos autorinių dainų, lietuvių kompozitorių ir pasauliui gerai žinomų kūrinių orkestrui aranžuotes. Muzikantai juokauja, kad tokio koncerto galėtų pavydėti net ir renginių išlepinti vilniečiai.

Šventė visiems atėjusiems bus dviguba, nes po koncerto naujajį Monikos mini albumą „Old Love“ bus galimybė įsigyti iš pačios Monikos rankų su jums skirtu autografu. O tuo tarpu klausomės naujausio dainininkės kūrinio „O Tu?“ ir skaičiuojame dienas iki koncerto.

DAUGIAU