Skaitmeninė rinkodara – mitai ir realybė

Skaitmeninė rinkodara – mitai ir realybė

Kviečiame Jus dalyvauti seminare “Skaitmeninė rinkodara – mitai ir realybė”. Seminaras skirtas įmonių vadovams, pavaduotojams, vadybininkams ir tiems, kuriems tenka dirbti su IT, socialinės reklamos ir kitais tų sričių specialistais. Kartais jų klausomės ir ne visada suprantame, ką jie nori pasakyti. O galbūt abejojate, ar pasirinkote tinkamą komunikacijos priemonę, ar bus iš jos naudos?

„Kai mes sakėme, kad tinklalapis nėra tik vizitinė kortelė, mumis niekas netikėjo. Daug teorijų, kurios buvo linksniuojamos WEB kūrėjų šiandien yra paneigiamos faktais. 2015 m. kovo 20 d. grįžtu iš didžiausios JAV konferencijos “XL Conversion” apie faktais pagrįstą rinkodarą ir vartotojų elgseną tinklalapiuose, kokybišką komunikaciją, kuria mielai pasidalinsiu seminaro metu.“ – Remigijus Kuliešius – RAIBEC | Be efficient online vadovas.

Remigijus Kuliešius nuo 1998 m. dirbantis su skaitmenine rinkodara specialistas šiuo metu RAIBEC kompanijos vadovas. RAIBEC – viena pirmųjų Lietuvoje Google partnerių, verslo konsultantų padedančių įmonėms pelningiau investuoti skaitmeninei komunikacijai.

Pasaulinės skaitmeninės rinkos aktualijos, naujienos, praktiniai patarimai – visa tai jau Balandžio 14d. 18:00 Panevėžio Mokslo ir Technologijų parke, J. Žemgulio g. 46, Panevėžyje.

Registracija į seminarą: http://goo.gl/forms/0k1xT8STbJ

Susitiksime seminare, iki malonaus!!!

DAUGIAU