Skaitymo skatinimo metodai ir priemonės

Skaitymo skatinimo metodai ir priemonės

Išmaniosios technologijos tapo svarbia šiuolaikinio pasaulio dalimi ir daugelis vaikų neįsivaizduoja savo laisvalaikio be mobiliojo telefono ar kompiuterio. Vaikai daug mažiau skaito, to pasekmė – užsisklendimas, skurdus žodynas, bendravimo problemos, emocinio intelekto stoka. Kaip nuo mažens sudominti vaikus knygomis bei paskatinti juos skaityti? Atsakyti į šiuos klausimus padės seminaro metu pateikti skaitymo skatinimo metodai ir priemonės. Seminaras
skirtas tėvams ir ugdymo specialistams, auklėjantiems vaikus nuo 2 iki 10 metų.

Seminaro temos:
Suaugusiojo vaidmuo formuojant vaiko susidomėjimą knygų skaitymu;
Skaitymo svarba ugdant vaiko emocinį intelektą;
Kaip valdyti nuotykius knygose kaip kompiuteriniuose žaidimuose;
Savo kūrinio sukūrimas ir aptarimas. Kitų autorių kūrinių aptarimas kaip skaitymo skatinimo, kūrybiškumo lavinimo priemonė; metodai greitam skaitymui;
Pasakų terapijos principai. Pasakų kūrimo ir aptarimo metodai;
Vladimiro Propo kortos – pasakų konstruktorius, mokantis vaiką atsiminti istorijos ar pasakos siužetą, atpasakoti tai, ką perskaitė ar išklausė.

Seminare bus pateikta ne tik teorija, bet ir praktinės užduotys. Kiekvienas dalyvis gaus Propo kortų komplektą, seminaro skaidres bei seminare aptartų metodų taikymo taisykles.

Seminaro lektorė – Viktorija Grigorjeva. Viktorija yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”,
8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, besidominti angelų terapija ir ją taikanti savo darbe, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.
Seminaro data ir vieta –
2019 m. kovo 10 d. nuo 10.30 iki 14.30 val.(5 akad. val.) Vilniuje, Laisvės pr. 58 (Tarptautinėje teisės ir verslo mokykloje)
2019 m. kovo 16 d. nuo 11.00 iki 15.00 val. (5 akad. val.) Kaune, Kolpingo kolegijoje Raguvos g. 7.

Seminaro kaina – 35 eur. Registracija patvirtinama pervedus 15 Eur avansinį mokestį ir užpildžius registracijos formą, kurią rasite www.tevuakademija.lt. Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas. Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, vaišės pertraukėlės metu, pažymėjimai (valstybinių įstaigų darbuotojams kvalifikacijos kėlimo tikslais išduodami akredituotos įstaigos pažymėjimai).
Rekvizitai apmokėjimui : VšĮ „Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643.

Papildoma informacija – el. paštu spalvumiestas@gmail.com , tel. 8698 22309.

DAUGIAU