Škotų grupės pasirodymas su lietuvių  muzikantais

Škotų grupės pasirodymas su lietuvių muzikantais

Penktadienį Vilniuje viešinti škotų grupė „Soar Patrol“, grojanti autentišku folkloro ir roko muzikiniu stiliumi, kviečia į nemokamą gyvo garso koncertą, kurio metu surengs bendrą pasirodymą su Lietuvos muzikantais. Būgnais taip pat pritars kolektyvas „Drum fever“, o vakarą vainikuos bendras žiūrovų ir muzikantų būgnų mušimas. Koncertas vyks šiandien, 18 val.,PLC „Panorama“ centrinėje aikštėje.

Šventė rengiama škotų poeto ir dainiaus Robert Burns gimtadienio proga, minimo visame pasaulyje. Ne pirmus metus Vilniuje besilankantys „Soar Patrol“, viešnagės Lietuvoje tikslas – koncertas Vilniaus rotušėje Britanijos prekybos rūmų (British Chamber of Commerce) organizuojamoje labdaringoje „Burnso nakties“ (Burns Night) vakarienėje.

Jos išvakarėse muzikantai surengs pasirodymą ir vilniečiams, kurio metu renginio vedėjas Juozas Liesis pateiks įdomių faktų ir informacijos apie Škotiją, jos paveldą ir tradicijas. Škotiškais motyvais pasipuošusiems šventės žiūrovams bus įteiktos dovanos (koks gimtadienis be dovanų), koncerte dalyvausiantis lietuvių kolektyvas „Drum fever“ kartu su „Soar Patrol“ pagros bendrą muzikinį numerį, o koncertą vainikuos bendras Lietuvos muzikantų ir vakaro svečių būgnų mušimas.

Idėjos iniciatoriaus Britanijos prekybos rūmų (British Chamber of Commerce) vykdančioji direktorė Sandra Kundrotė pastebi, kad pasaulyje minimos tarptautinės šventės vis labiau populiarėja ir Lietuvoje: „Malonu, kad škotų mylimo poeto Roberto Burnso gimtadienis ir jo kūrybos minėjimas, tampa vis didesnio masto. Esu anksčiau mačiusi „Soar Patrol“ pasirodymą – jie be galo energingi, linksmi ir sukuria nepamirštamą įspūdį.“ Kundrotė neabejojo, kad „Soar Patrol“ į linksmybes įtrauks visus koncerto svečius.

DAUGIAU