SKRAIDYK. LIETUVA

SKRAIDYK. LIETUVA

„Culture Express“ – pirmas pasaulyje mobilus, kultūros paveldo apžvalgos skrydžio simuliatorius, vienu metu talpinantis net 60 žmonių. Šis inovatyvus ir saugus įrenginys suteiks progą vaizdingai pažvelgti į paveldo vietoves iš drono skrydžio, patiriant neišdildomus įspūdžius.

Patogiai sumodeliuota sedėjimo sistema užtikrins, jog priekyje sėdintis asmuo uždengtų kuo mažiau ekrano vaizdo, todėl lankytojai galės laisvai mėgautis skrydžio jausmu. Simuliatorius yra sandarus, garsui nepralaidus ir prisitaikantis prie besikeičiančio klimato. Nors įrenginys yra brangus, tačiau išsiskira savo specifiškumu, naujumu. Sukurtas dizainas yra išskirtinis, tačiau sukonstruotas specialiai kultūros paveldo vietovėms, prisitaikantis prie aplinkos, populiariausių lankytinų vietų.

Kadangi pagrindinis įrenginio tikslas – šviesti žmones, ši pramoga yra skirta visiems, kurie trokšta susipažinti su vaizdingiausiomis Lietuvos vietovėmis ar pajusti naujumo efektą. Svabiausi įrenginio akcentai – koncentruotas greitis, vaizdas, informacija, patirtis. O šūkis „Skraidyk! Lietuva.” sudaro įspūdį, jog pati Lietuva kviestų visus pažinti ir grožėtis ja. Tai nepelno siekiantis projektas, kurio pelnas bus skirtas tolimesniems kultūros renginiams, garsinant Lietuvą užsienyje. Visa informacija apie apžvelgiamus objektus, kuri yra pateikiama simuliuojamų skrydžių metu, yra pagrįsta Kultūros paveldo departamento duomenimis, todėl lankytojams nereikės abejoti dėl informacijos patikimumo.

DAUGIAU