Skrydis „Trakai +44 ežerai“

Skrydis „Trakai +44 ežerai“

Tik mes galime pasiūlyti įspūdingą skrydį virš Trakų apylinkių, kurio metu pamatysite gamtos sukurtus stebuklus: kalvų reljefus, 44 ežerus, salas ir pusiasalius, Aukštadvario bei Trakų istorinį parką, Užutrakio dvarą ir didingą Trakų pilį.

Skrydis prasideda Aukštadvario regioninio parko apžvalga. Vienas iš gražiausių pietryčių Lietuvos kampelių. Vaizdinga ir išraiškinga vietovė, kurios paviršius siekia didžiausią reljefo įvairovę Lietuvoje. Kalvos, gūbriai, kalvagūbriai, daubos, kurios  jungia: masyvūs kloniai su paryškintomis upėmis, upeliais, įvairiame aukštyje tyvuliuojančiais ežerais kaip Vilkokšnio, Neporo ir kitais 23 ežerais.

Kelionę tęsia Ilgis, Veisiai, Alsakys, Monis, Monaitis Sietas ir kiti 12 mėlynakių, kurie stebins savo formomis iš paukščio skrydžio.

Trakų istorinis nacionalinis parkas yra toks vienintelis Lietuvoje. Nacionalinio parko branduolys – Trakų salos ir Pusiasalio pilių kompleksas bei Trakų senamiestis, besidriekiantis siaurame pusiasalyje tarp Galvės, Totoriškių ir Bernardinų ežerų. Beveik penktadalį istorinio nacionalinio parko ploto užima vandenys. Švariausias – Akmenos ežeras, taip pat Skaistis, Luka, Babrukas, Plomenų, Margis ir kiti 9 ežerai, kuriuos jungia kraštovaizdžio įvairovė bei ypač savitos parko orografinės formos. Išskirtinis vaidmuo Trakų istorijoje teko karaimams – mieste išliko XIX a. karaimų gyvenamųjų namų.

Linkime nepakartojamų įspūdžių skrydžio metu!

DAUGIAU