Slavka. Dainuojamoji depresija

Slavka. Dainuojamoji depresija

Pirotechnikos šou, lazeriai, šviesų instaliacijos ir led ekranai, 3 fūros aparatūros. Profesionalios karštos šokėjos, 360 laipniu besisukanti scena. Viso to šiame koncerte nepamatysite.
1. Koncertai – nėra
2. Festivaliai – nėra
3. Apdovanojimai – nėra
Slavka labiausiai žinomas tuo, kad apie jį išvis niekas nieko nežino.
Arba – žino viską (naivuoliai….).
Po Slavkos pseudonimu slepiasi profesionalus aktorius, šiuolaikinio cirko Lietuvoje pradininkas, dainuojamosios „depresijos“ kūrėjas ir visuomenės veikėjas Viačeslavas Mickevičius.
Labiausiai šis meninikas žinomas kaip gatvės cirkininkas ir nuolatinis tokio pobūdžio festvalių dalyvis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Taip pat – ryškų Alberto Einšteino vaidmenį sukūręs aktorius spektaklyje „Linksmoji Einšteino laboratorija“ Lietuvos rusų dramos teatre, kur šiuo metu ir dirba, bei kuria daug kitų vaidmenų. Pastaruoju metu Viačeslavas pradėjo kurti ir savo internetinį blogą „Slavka channel“ kuriame platiami jo paties kurti ir atliekami trumpi video klipai šmaikščiai parododantys mūsų kasdienybės ir visuomenės aktualijas.
Tačiau nedaugeliui žinoma, kad jau nemažai metų Slavka kuria savo autorines dainas, kurias pats vadina „dainuojamąja depresija“. Tai šmaikštūs, dažnai kandūs ir mūsų šiuolaikinę visuomenę pašiepiantys tekstai, kuriems ir muziką kuria pats autorius. Be to savo muzikiniame repertuare atlikėjas turi ir keletą įsimintinų ir išskirtinių kitų atlikėjų sukurtų parodijų.
Slavkos koncertas – aštrus, provokuojantis ir žaismingas šou, kurio metu bus atliekamos tiek autorinės dainos, tiek įvairios, nemažą rezonansą sukėlusios kitų atlikėjų dainų parodijos. Iš šio pasirodymo galima tikėtis visko – juk Slavka dar yra ir puikus stand up‘o atlikėjas!
Tad pasiruoškite nosinaites juoko ašaroms ir atvykite į jo išskirtinį .
Garantuojame bus visko – tikėto ir ne!

DAUGIAU