„Snow Kayak“ lenktynės Druskininkuose

„Snow Kayak“ lenktynės Druskininkuose

Vasario 23 d. Druskininkų „Snow Arenoje” ir vėl vyks „Snow Kayak”! Tai pašėlusios lenktynės baidarėmis kalnų slidžių trasa, pasibaigiančios įspūdingu šuoliu į vandens baseiną. Jos vyks specialiai lenktynėms pritaikytoje „Snow Arenos” lauko trasoje. Vienu metu startuos keturios vienvietės baidarės. Greičiausiai trasą įveikęs sportininkas pateks į kitą etapą ir taip iki pirmojo prizinio trejetuko.

Nugalėtojų laukia vertingi prizai. Greičiausiasis gaus metinį slidinėjimo „Snow Arenoje” abonementą. Antrąją ir trečiąją vietas užėmę irkluotojai – pusės metų slidinėjimo abonementus. Visi kiti bus apdovanoti audringomis emocijomis, puikia nuotaika ir neišdildomais įspūdžiais!

Būtina išankstinė registracija! Registracijos formą rasite radijo stoties M-1 interneto puslapyje (http://www.m-1.fm/pramogos/kayak/). Registracija vyks iki vasario 21 d. vakaro.

Dalyvio mokestis – tik 20 Lt. Mokestis sumokamas renginio dieną arenos registratūroje. Visos dienos slidinėjimas arenoje, kvapą gniaužiantys įspūdžiai, gera nuotaika ir karšta arbata įskaičiuoti!

Lenktynėse gali dalyvauti tik asmenys, kuriems iki renginio dienos yra suėję 16 metų. Dalyviai privalo turėti ir dėvėti šalmus. Šalmą bus galima išsinuomoti „Snow Arenos” nuomos punkte.

Renginio pradžia 13:00 val. Dalyviai laukiami vasario 23 d. 11:00 val. „Snow Arenoje” prie registratūros.

Pirmą kartą „Snow Kayak” lenktynės Lietuvoje, Druskininkuose, vyko 2012 m. Jose dalyvavo apie 300 dalyvių.

„Snow Kayak” pažada daug sniego, vandens, kvapą gniaužiančius iššūkius ir nepakartojamus įspūdžius!

DAUGIAU