Sodininkų mugė: viskas nuo sodinukų ik

Sodininkų mugė: viskas nuo sodinukų ik

 

Prekybos centras  „Senukai” net du balandžio savaitgalius kviečia didžiųjų Lietuvos miestų gyventojus apsilankyti Pavasarinėje sodininkų mugėje ir papildyti savo sodą naujais augalais. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose balandžio 14-15 ir 21-22 dienomis vyksiančios mugės šiais metais lankytojus žada nustebinti prekybininkų skaičiumi ir siūlomų prekių gausa – iš viso mugėse bus daugiau nei 700  dalyvių.

 

Nuo 2003 metų įvairiuose miestuose organizuojama pavasarinė sodininkų mugė lankytojams siūlo įsigyti įvairiausių sodinukų, dekoratyvinių augalų, pavasarinių gėlių ir kitų sodo prekių bei čia pat gauti naudingų prekybininkų patarimų.

 

Sodininkų mugėje bus prekiaujama sodinukais, sėklomis, dekoratyviniais augalais, sodo reikmenimis taip pat ir amatininkų dirbiniais, kaimiškais maisto produktais ir kitomis gėrybėmis. Visgi ankstesnių mugių dalyviai sutartinai tvirtina, jog pavasarį vykstančiose mugėse populiariausi  – sodinukai.

 

Gausiausias želdinių pasirinkimas lankytojų laukia mugėje Kaune, kuri vyks šį savaitgalį prie prekybos ir laisvalaikio centro „Mega”. Daugiau nei dviejų šimtų iš visos Lietuvos susirinkusių prekybininkų gretas šiais metais papildys ir dvi didelės įmonės – Babtų medelynas bei viena didžiausių Lietuvos trąšų gamybos įmonių  „Arvi Fertis”. Tad mugėje sodinukus nusipirkę kauniečiai nieko nelaukdami galės iš specialistų sužinoti, kaip įsigytą augalą prižiūrėti bei tręšti.

DAUGIAU