Šokantis senamiestis

Šokantis senamiestis

Renginį organizuoja: „Kauno senamiesčio draugija“ ir „Republica Kaunensis“
Kauno Rotušės aikštėje:
11 – 22 val. „Šokių birža“ ir Mados mugė „Kodas|477“
18 – 22 val. pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionų pasirodymų fiesta
Renginio „Šokantis senamiestis“ idėja – suburti ir suvienyti į vieną šokių fiestą įvairių šokių stilių, amžiaus grupių ir lygių šokėjus, padovanojant Kauno miestui originalią šokių šventę. Šokantis senamiestis, apjungs populiariausius šokių žanrus, kurių pasirodymus žiūrovai galės stebėti prie baltomis staltiesėmis dengtų staliukų. Renginio lankytojus įtrauks masiniai šokiai, kurie vyks tam įrengtoje šokių aikštelėje.
Renginio naujiena – „Šokių birža“
Pirmą kartą, šio renginio metu renginio lankytojai galės sužinoti apie Lietuvoje esančius šokių klubus bei šokių studijas ir išskirtinėmis sąlygomis gauti naujausius kito sezono šokių pamokų pasiūlymus. Renginio dalyviai bus kviečiami „įdarbinti“ savo kūnus šokiui!
Renginio akcentas – Mados mugė „KODAS|477“
Tai jau antrus metus „Šokančio senamiesčio“ renginio metu vykstantis renginio akcentas, sutraukiantis mados, meno, dizaino bei judesio mylėtojus. Šis mados renginys – „KODAS|477“ supažindins kauniečius ir miesto svečius su talentingiausių Lietuvos dizainerių darbais. Čia visai dienai įsikurs unikalūs lietuvių drabužių, aksesuarų, baldų, namų interjero detalių ir meno kūrėjai.
„Šokantis senamiestis“ – Jau tradicija tapusi miesto šokių šventė, kurioje karaliauja šokis, mada ir menas!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Kauno.senamiestis.gyvai/?fref=ts

DAUGIAU