ŠOKIO SPEKTAKLIS OTELAS

ŠOKIO SPEKTAKLIS OTELAS

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

Williamo Shakespeare’o tragedijos motyvais pagal Džono Adamso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muziką!

Režisierė-choreografė – Anželika Cholina.

Scenografas – Marijus Jacovskis.

Kostiumų dailininkai – Vida Simanavičiūtė ir Aleksandras Pogrebnojus.

Šviesų dailininkas – Tadas Valeika.

SOLISTAI:

Otelas – Valerij Suanov

Dezdemona – Karina Krysko-Skambinė

Jagas – Martynas Kavaliauskas

Kasijus – Donatas Bakėjus

Spektaklyje dalyvauja 32 artistai.

Premjera – 2016 m. rugsėjo 7d.

Sukrenčiančios realybės, gyvenimą keičiančios meilės, subtilios elegancijos, juvelyriško jausmų tikslumo ir nuoširdaus atsidavimo kupinas A|CH teatro ruduo prasideda…

Vienas ryškiausių Anželikos Cholinos darbų – šokio spektaklis “Otelas” – žada prikelti ir aistra pripildyti rudenėjančius mūsų jausmus.

“Teatre man norisi kalbėti apie meilę, santykius ir žmonių likimus, todėl išsirinkau “Otelą” – Viljamo Šekspyro kūrinį, kuriame jis papasakojo baisią, iš tiesų sukrečiančią žmogaus tragediją, kuris nužudė sau brangiausią būtybę ir prarado bet kokį gyvenimo tikslą.

Man norisi pažadinti siaubo jausmą stovint prieš baisią klaidą, nusikaltimą, prie kurio atėjo garbingas, patiklus ir geras žmogus apakintas pavydo. Norisi parodyti, kaip tyriausios sielos žmogus gali susipainioti šmeižto tinkluose, kaip jis, galvodamas, kad kovoja už dvasinę švarą, nužudo savo nekaltą, mylimą žmoną, nubausdamas pats save už tai, kad pasidavė beprotybei.”, – teigia A.Cholina.

Viljamo Šekspyro „Otelas“ yra sunkiai šokiu suvaldoma medžiaga. Pasaulyje pagal šią tragediją sukurti vos keli šokio spektakliai.

Spektaklis 2006 metais apdovanotas aukščiausiu teatro apdovanojimu “Auksiniu scenos kryžiumi”. 2013 metais pastatytas Maskvos J. Vachtangovo teatre ir pelnė premiją “Teatralo žvaigždė”.

Įsimintinus vaidmenis šokio spektaklyje sukūrė ypatingo talento artistai: Valerijus Suanovas (Otelas), klastingąjį Jagą įkūnija Martynas Kavaliauskas, tyrosios meilės etalonu – Dezdemona – tapo Karina Krysko, Kasijaus vaidmenį sukūrė Donatas Bakėjus.

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

DAUGIAU