SOLE MIO

SOLE MIO

Andalūzijos ir Madrido teatro solistai grįžta į Lietuvą su temperamentinga koncerto programa „Sole mio“, kurioje skambės gražiausios itališkos ir ispaniškos dainos.

Solistai jau yra žinomi Lietuvos publikai dėl savo sėkmingo pasirodymo Pažaislio festivalyje su Kauno simfoniniu orkestru, diriguojamu Maestro Modesto Pitrėno bei Kauno valstybiniu choru. Taip pat įsimintinas buvo jų pasirodymas „Flamenko ir sarsuela“ Vilniaus kongresų rūmuose bei koncertinis turas su Šv. Kristoforo orkestru, diriguojamu Maestro Vytauto Lukočiaus.

„Mums visada didelė šventė dainuoti Lietuvos publikai, o ypač pavasario metu. Šį kartą atliksime programą „Sole mio“ kartu su jaunu ir žavingu Lietuvos sopranu Egle Strumskyte, kuri pakerėjo mus ne tik savo belcanto balso skambesiu, bet ir interpretacijomis. Taip pat mums akompanuos fantastiškas pianistas Linas Dužinskas, kuris meistriškai ir temperamentingai atlieka mūsų koncerto kūrinius.“ – apie pasirodymą Lietuvoje atviravo sarsuelos teatro solistas Manuel de Diego.

Koncertas“Sole mio“ vyks Vilniaus Rotušėje balandžio 27 dieną ir Marijampolės dramos teare balandžio 28 dieną. Bilietus platina bilietai.lt.

DAUGIAU