“SOUNDS IN G” (LT) IR MONICA TÖR

“SOUNDS IN G” (LT) IR MONICA TÖR

Stilius: gospel
Bilieto kaina: 15lt /su LSP 10lt

Dalyvauja: SOUNDS in G gospel choras (vad. Girmantė Vaitkutė), 
solistė ir dirigentė MONICA TÖRNQVIST (Švedija).
Choras „Sounds in G”, gospel muzikos Lietuvoje pradininkai, susibūrė dar 2004 metais tam, kad įneštų gaivaus gospel gerosios naujienos gūsio į nusistovėjusią sakralinės muzikos erdvę. Gospel muzikos entuziastai kuria ir dainuoja, siekdami lyrinėmis ar gyvybingomis melodijomis paliesti kiekvieno klausytojo širdį.
Kolektyvo „Sounds in G” repertuarą sudaro per 100 įvairaus laikotarpio, skirtingų kompozitorių gospel kūrinių : nuo tradicinių spiričiuelių iki populiariausių gospel žanro giesmių.

Per keletą metų choras „Sounds in G” virto įkvepiančiu pavyzdžiu Lietuvos muzikos kultūroje, užimančiu tvirtą sakralinės muzikos nišą, aktyviai koncertuojančiu klubuose, įvairiose koncertų salėse, festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje (Švedijoje, Vengrijoje, Norvegijoje, Vokietijoje). Kolektyvas dalyvavo muzikiniuose projektuose su L.Vilkončiumi, G.Rinkevičiumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, taip pat yra kasmetinių festivalių „Tamsta muzika”, „Tebūnie naktis” ir Vilniaus GOSPEL muzikos festivalio dalyvis. 

Kolektyvo dainininkai talkina daugeliui žinomų Lietuvos atlikėjų: kaip pritariamasis vokalas yra pasirodę scenoje kartu su Virgilijumi Noreika, Egidijumi Sipavičiumi, Vaidu Baumila, Giedre Vitkauskiene, Adomu Laurinaičiu, „ŽAS”, Rūta Ščiogolevaite, Rosita Čivilyte, Donatu Montvydu ir kt. Choro sukaktims paminėti surengti soliniai koncertai Lietuvos nacionalinėje televizijoje (2009 m.), Šv. Kotrynos bažnyčioje (2008 m.), Vilniaus mokytojų namų salėje (2005 m.), jau šeštus metus gimtadienio koncertai rengiami Vilniaus muzikos klube „Tamsta”.

MONICA TÖRNQVIST – muzikos mokytoja, dainininkė ir dirigentė iš Švedijos. Nuo pat Vilniaus GOSPEL festivalio gimimo Lietuvoje (2001 m.) Monica yra nuolatinė šio festivalio dalyvė. Dainininkė yra koncertavusi visoje Švedijoje bei daugelyje kitų šalių, vedusi gospel seminarus bei dainavimo pamokas Lietuvoje ir užsienyje. Vilniaus miesto klausytojai ir svečiai, besidomintys gospel muzika, turėjo galimybę ne vienerius metus girdėti Monicą giedant arba matyti diriguojant gospel giesmes Vilniaus GOSPEL festivalyje. Monica Törnqvist savo nuoširdumu ir spinduliuojančia energija visuomet pavergia žmonių širdis. Šį kartą Monica atvyksta gerokai prieš Vilniaus GOSPEL festivalį ir žada publiką pradžiuginti savo gražiu ir stipriu balsu bei gospel kūriniais. 

Koncerto idėjos autoriai ir rengėjai : gospel choras „Sounds in G” ir
asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
club@tamsta.com    

DAUGIAU