SPA ritualas „Spanguolė kokose“ 90 min.

SPA ritualas „Spanguolė kokose“ 90 min.

Kaune įsikūrusi Ąžuolyno medicinos klinika kviečia pasilepinti saldžia akimirka – SPA ritualu „Spanguolė kokose“. Šis ritualas ypatingas gaiviu vaisių aromatais ir saldžiu kokoso žaismu, todėl po jo jausitės lyg naujai gimę!

SPA ritualą „Spanguolė kokose“ sudaro:

1.         Infraraudonųjų spindulių pirtis (30 min.), kuri ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus bei kitas kenksmingas medžiagas.

2.         Kūno įvyniojimas su spanguolių kauke (30 min.) – procedūra taikoma pavargusiai ir suglebusiai odai. Spanguolėse esančios organinės rūgštys naikina mikrobus, skatina toksinų pasišalinimą ir slopina uždegimus. Spanguolėse taip pat yra daug naudingų odai vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios puoselėja ir jaunina odą. Įvyniojimas paskatina kolageno gamybą ir padeda aprūpinti odos ląsteles deguonimi.

3.         Klasikinis viso kūno masažas su kokosų aliejumi (30 min.), kurio metu atpalaiduojamas kūnas ir sustiprinamas kūno įvyniojimo procedūros rezultatas. Masažas suaktyvina kraujotaką, todėl po jo jausitės pailsėję ir energingi.

Išskirtinis spanguolių ir kokosų ritualas skirtas visiems norintiems pasijusti ypatingai, kurie svajoja bent trumpam pabėgti nuo dienos rūpesčių ir pasilepinti išskirtine procedūra.

DAUGIAU