SPALIO 25 D. 16 VAL. MARTYNAS ŠVĖGŽDA VON BEKKER

SPALIO 25 D. 16 VAL. MARTYNAS ŠVĖGŽDA VON BEKKER

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau šį sekmadienį (spalio 25 d.)MONTE PACIS užlies smuikininko Martyno Švėgždos von Bekker ir Jonės Punytės fortepijonu grojamos Johann Sebastian Bach , Ludwig van Beethoven, Johannes Brahms ir kitų kompozitorių melodijos.

Martynas Švėgžda von Bekker

Smuiku Martynas Švėgžda von Bekker pradėjo groti dar būdamas 5 metų, 7 metų sugrojo pirmąjį rečitalį, o 11 metų – pirmąjį koncertą su Vilniaus simfoniniu orkestru.

Smuikininkas Martynas Švėgžda von Bekker pasakoja:

„Su savimi po pasaulį tampausi visą natų archyvą, ten kur namai – ten ir mano natos. Prieš 10 metų iš Močiutės E. Strazdaitės-Bekerienes ir Senelio Povilo Bekerio paveldėtos bei mano asmeniškai užgyventos natos dabar jau su Raimundo Katiliaus muzikiniu palikimu tapo lyg mažas fondas – net 12 dėžių. Labai įdomu jame knistis ir pasvajoti, susiplanuoti naujus, dar negrotus koncertinius opusus.
L. van Beethoveno ir J. Brahmso trečiosios sonatos smuikui ir fortepijonui yra vieni žinomiausių kūrinių, neretai groti paties R. Katiliaus.
Džiaugiuosi, kad pagaliau pradėjau vykdyti seniai planuotą projektą, su kuriuo aplankysime Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Anykščius, Birštoną ir Palangą.”
Bilieto kaina 12 Eur.
Bilietus galite įsigyti sumokėję pavedimu arba atvykę į svetingumo kompleksą MONTE PACIS.

Tel. nr. 8655 95 185

DAUGIAU