Spalvotos Moters pažinimo popietė

Spalvotos Moters pažinimo popietė

Būna dienų, kai gyvenimas atrodo pilkas, viskas aplinkui nusidažo niūria asfalto spalva… Nuliūstame… Tiesiog nebeturime jėgų perdažyti tą pilką atspalvį, dažnai pritrūksta drąsos, o gal paskatinimo. Grąžinkime spalvas į gyvenimą kartu!

Užsiėmimo metu pasinersime į „stebuklingą“ spalvų ir aromatų erdvę. Leisimės į savęs, kaip moters, pažinimo kelionę, per spalvas – jų moteriškumo atspalvius. Jos metu atgaivinsime sielą ir protą, „maudysimės“ kvapuose ir spalvose. Sužinosime, kokia yra spalvų psichologija ir kaip ja remtis: išmoksime išreikšti save, įgysime daugiau pasitikėjimo ir drąsos – leisime sau būti tokiomis, kokiomis norime būti: spinduliuojančiomis pasitikėjimu, energija ir džiaugsmu. Kursime savo gyvenimą ryškesnėmis bei šviesesnėmis spalvomis. Atsipalaiduosime nuo patirto streso, sukrėtimų ar besikaupiančios vidinės įtampos.

Aura-Soma – tai visuminė terapija, pagrįsta spalvų, kvapų ir brangakmenių skleidžiamomis bangomis, bei skirta atkurti pusiausvyrai tarp žmogaus kūno, sielos ir proto.

„Susipažinau su Aura-Somos sistema prieš devynis metus. Nuo to laiko mano gyvenimas išjudėjo iš sąstingio, nežinios, pasimetimo, ligų, nerimo, ašarų pakalnės – į džiaugsmo ir pilnatvės gyvenimą… Aura-Soma padėjo sugrįžti į save, priminė mano kelią. Toliau su džiaugsmu, pasitikėjimu kuriu savo gyvenimą tokį, kokio noriu. Spalvos tapo neatsiejama mano gyvenimo dalis: rengiantis, puošiant namus, apgaubiant ir pripildant savo bei savo vaikų auras“ – dalinasi Aistė Samulienė, Aura-Somos praktikė ir popietės lektorė.

Kviečiame visas, norinčias gyventi spalvotai!

Registracija: [email protected], nurodant vardą, pavardę bei kontaktus. Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime tel. 8 (688) 99178 (Giedrė)

DAUGIAU