Speed Dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”)

Speed Dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”)

Nukelti renginiai:

11.11 d., kuris buvo perkeltas į 12.09 d., nukeltas į 2021 m. vasario 10 d.

11.12 d., kuris buvo perkeltas į 12.10 d., nukeltas į 2021 m. vasario 11 d.

11.19 d., kuris buvo perkeltas į 12.17 d., nukeltas į 2021 m. kovo 4 d.

Anksčiau pirkti bilietai galios. 

Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki gruodžio 3 d.  kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti  savo paskyroje www.tiketa.lt.

Jei bilietai išparduoti, o Jūs labai norite dalyvauti, prašome susisiekti su renginio organizatoriais. Gali būti, kad esant poreikiui, padidinsime dalyvių skaičių!

Naujas, įdomus ir paprastas būdas susipažinti su daug įdomių žmonių – „Speed Dating“ renginiai

Sveikas (-a),

 

Ar Tu ieškai savo antrosios pusės?

Ar Tau įdomios naujos pažintys?

Ar Tu mėgsti naujoves?

O gal Tau tiesiog patinka bendrauti su įdomiais žmonėmis?

 

Jei teigiamai atsakei nors į 1 klausimą, vadinasi Tu būtinai turi ateiti į Speed Dating`o renginį!

 

Daug naujų, įdomių pažinčių per vieną vakarą!

 

Speed dating`as (liet. „Greitasis pasimatymas”) — pažinčių renginys, skirtas intensyviai dirbantiems, užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti naujoms pažintims.

 

Šio vakaro tikslas – sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių.

 

Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. „Taip“ reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtumei su juo susitikti ateityje.

 

Organizatoriai per kelias val. suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

 

Dalyvių amžius nuo 18 iki 99 m. Renginiai suskirstyti pagal amžiaus grupes. Pasirink ir sudalyvauk.!

 

Į kainą įskaičiuotas gėrimas.

 

 

„Kontaktų renginys.

Tai renginys, tinkantis kiekvienam, nes jo metu bendrausite ir dalinsitės kontaktais su įvairiais žmonėmis.

"Kontaktų renginyje” galite pristatyti savo prekes/ produktus/ paslaugas, rasti verslo partnerių, darbą/ darbuotojų, bendraminčių, draugų, plėsite pažinčių ratą. Kiekvienas renginys ypatingas, pilnas teigiamų emocijų..

 

Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.

 

Bendraujama poromis, kiekvienas asmuo turi 2 minutes savo prisistatymui. Pagrindinis principas yra tas, kad visi žmonės, esantys renginyje, turi tarpusavyje pabendrauti.

 

Renginio trukmė: 1,5 – 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

 

 

Bilietai: www.speeddating.lt arba Tiketa. Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas.

 

Pažinčių renginys su šokių pamoka „Speeddance“, 24-35 m. (renginys paskelbtas 04.02 d.Vilniuje „Mano guru“)

 

Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite, kad gyvenime geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. Kaip nesuklysti ir išsirinkti tą antrąją pusę tokią, kuri kuo geriau atitiktų tavo išsvajotą idealą? Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių Akademija siūlo smagią naujieną – pasimatymą šokyje! Pirmoje renginio dalyje Jūs įprastai bendrausite po 4 minutes, sėdėdami prie staliukų. O antroje dalyje turėsite nuostabią progą daugiau pažinti vienas kitą bendraudami kūno kalba, kai žodžių jau nereikia. Profesionali šokių mokytoja Jurgita Česnavičiūtė visus dalyvius pakvies pasimokyti pagrindinių šokio žingsnelių, kuriuos išbandys visi, šokio sukūryje žaismingai besikeisdami poromis.

 

 

Su šokių pamoka

 

Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite, kad gyvenime geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. Kaip nesuklysti ir išsirinkti tą antrąją pusę tokią, kuri kuo geriau atitiktų tavo išsvajotą idealą? Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių akademija siūlo smagią naujieną – pasimatymą šokyje! Pirmoje renginio dalyje Jūs įprastai bendrausite po 4 minutes, sėdėdami prie staliukų. O antroje dalyje turėsite nuostabią progą daugiau pažinti vienas kitą šokant: profesionali šokių mokytoja visus dalyvius pakvies pasimokyti labai paprastų šokių žingsnelių, kuriuos išbandys visi, šokio sukūryje besikeisdami poromis. DOVANA: renginio metu net 2 laimingieji laimės pamokas dviems su profesionalia mokytoja!

Mėgaukitės įdomiomis pažintimis, tai dar viena galimybė pažinti vieni kitus artimiau.

 

Į kainą įskaičiuotas gėrimas.

 

Sumokėti dalyvio mokestį galima:

 

1. Internetu www.speeddating.lt arba www.tiketa.lt

2. TIKETA bilietų kasose.

 

Dalyvio bilietą rekomenduojama įsigyti ne vėliau kaip likus 1 darbo dienai iki renginio. Norint bilietą įsigyti vėliau, prašome susisiekti su organizatoriais, kad galėtumėte pasitikslinti ar dar yra laisvų vietų.

 

* Į bilieto kainą įskaičiuota arbata/ kava/ vyno ar brendžio taurė ar alaus bokalas.

DAUGIAU