Spektaklis kūdikiams “Apapa”

Spektaklis kūdikiams “Apapa”

Autorė – Gitana Gugevičiūtė
Režisierė ir dailininkė – Gintarė Radvilavičiūtė
Lėlių dailininkė – Živilė Dargytė
Kompozitorius – Donis – Donatas Bielkauskas
Aktoriai – Donatas Savickis ir Amanda Račkauskytė
Spektaklio balselis – Saulė Valiukaitė

Klaipėdos lėlių teatro premjera „A-PA-PA” – tai lietuvių liaudies tautosakos parafrazėmis paremtas lėlių vaidinimas kūdikiams ir mažiesiems. Spektaklis apie du jaunus tėvelius (Mamą ir Tėtį), kurie susilaukę vaikelio įvairiausiais būdais bando atspėti jo norus bei siekia vienas kitam įrodyti, kad yra geresnis kūdikio norų žinovas. Tai reikalauja daug pastangų, bet suteikia daug džiaugsmo.

Spektaklis „A-PA-PA” – tai trumpų istorijėlių (savotiškų pasakėlių), kuriose veikia paukšteliai, gyvulėliai, vėrinys. Ir patys tėvai tampa veikėjais – kartu su savo kūdikiu joja ant žirgelių, verda košelę. Spektaklyje gausu žaidinimų, kurie padeda pralinksminti mažylį, lavina dėmesį, koordinaciją, skatina žvitrumą, kelia teigiamas emocijas, linksmina, budriai nuteikia. Čia atsiskleidžia tėvų ir kūdikio santykis, kupinas nuoširdumo, šilumos ir gerumo.

Spektaklį kūrė profesionalių menininkų komanda, kurių kūryba persipina su patirtimi auginant savo atžalas: Klaipėdos lėlių teatro režisierė, dailininkė Gintarė Radvilavičiūtė, Klaipėdos lėlių teatro aktoriai Donatas Savickis, Amanda Račkauskytė, dramaturgė Gitana Gugevičiūtė, lėlių dailininkė Živilė Dargytė, kompozitorius Donis-Donatas Bielkauskas, Spektaklio balselis – 2 metukų Saulė Valiukaitė.

DAUGIAU